Reklaam sulgub sekundi pärast

Marius Grigonis reageeris Mike Jamesi säutsudele pärast Panathinaikose ja Monaco kohtumist

Marius Grigonis
Marius Grigonis — FOTO: Scanpix

Marius Grigonis oli üllatunud, kui kiiresti Mike James pärast Ateena Panathinaikose ja AS Monaco Euroliiga kohtumist sotsiaalmeedias säutsus.

Ateena Panathinaikose tagamängija Marius Grigonis reageeris Mike Jamesi säutsudele pärast Kreeka klubi võitu AS Monaco üle, kirjutab Eurohoops.com.

"Kas ta juba säutsus? Ma ei tea, mul pole isegi Twitterit, nii et…” ütles Grigonis Eurohoopsile naeratades, kui teda teavitati Jamesi säutsustest sotsiaalmeedias, mis saabusid väga kiiresti pärast mängu.

James kirjutas pärast Monaco kaotust mitu korda oma isiklikule Twitteri kontole, väljendades oma pahameelt mängu kohtuniku üle.

"Olen tüdinenud sellest lugupidamatusest, et mind ei austata. Olen siin liigas 10 aastat mänginud ning enam ei vilistata ühtegi viga minu kasuks. Ma saan iga mäng tehnilise teie s**a pärast. Mina töötan (treenin) suvel oma mängu kallal. Tehke tööd ka teie."

Grigonis: "Ma tunnen, et mängisime kaitses suurepäraselt. Olime väga agressiivsed ja tegime neile asja väga raskeks, ise mängisin sammuti väga füüsiliselt. Mul on hea meel, et iga kord leiame uue mängija, kes muudab mängu saatust. Ma ei tea, kas see võit oli suur avaldus, meil on treener, kellele meeldivad avaldused, nii et ma jätan selle tema hooleks."