Lapsi igatsev Dwayne Bacon: Mõnikord mõtlen karjääri lõpetamisele, et lihtsalt nende läheduses olla

Dwayne Bacon
Dwayne Bacon — FOTO: Icon Sport

Kreeka korvpalliklubi Ateena Panathinaikose 27-aastane tagamängija Dwayne Bacon rääkis, et USA-st eemaloleku juures on kõige raskem olla ilma oma lasteta.

Panathinaikose staarmängija Dwayne Bacon korraldas teisipäeva õhtul Instagramis otseülekande, kus ta rääkis Kreekas veedetud ajast.
 

Bacon: “Ma igatsen oma lapsi nii väga. Mõnikord mõtlen karjääri lõpetamisele, et lihtsalt nende läheduses olla. Olen ainult 27-aastane ja armastan korvpalli, kuid väljaspool USA-d on raske olla. Kui teil on lapsed, on teil ka vastutus. Muidugi raha on hea, teenin Euroopas rohkem kui mõned mängijad NBA-s, kuid perekond on üle kõige.”

Asja teeb veelgi raskemaks asjaolu, et Bacon pole enam oma laste emaga koos.

“Ma ei ütle, et lähen pensionile, mulle väga meeldib siin, lihtsalt on raske neist nii kaugel olla. Neil ei ole lihtne lennukisse istuda ja teisest maailma otsast siia tulla, sest ma ei ole enam nende emaga koos. Ma ei nuta, kuid olen emotsionaalselt laetud. Kui mängin edasi, näen end Kreekas aastaid, kuid minu jaoks on lapsed rahast alati kõrgemal.”

Hiljuti sattus Bacon intsidenti AS Monaco staari Mike Jamesiga, kus nad pidutsesid varahommikuni, mis põhjustas mõlemale mängijale pahandusi oma koduklubide juures. Loe pikemalt siit.

Selle hooaja on Bacon kogunud Euroliigas keskmiselt 17,2 punkti, 3,7 lauapalli ja 1,7 korvisöötu mängu kohta.

Allikas: Basketnews.com