Korvpalli Euroliiga 29. vooru eelvaade

Neljapäeval kell 21.30 (TV3 Sport) võõrustab Madridi Real Milano Armanit, esimese kohtumise võitis Hispaania meeskond 75:73. Reali edu sõltub sellest, kas nad suudavad rünnaku taas jooksma saada. Aga kõige hullem on see, et Real on kaotanud 4 kohtumist järjest ning nendes kohtumistes pole suudetud üle 65 silma visata. Milano on samas tuntud väga tugeva kaitse poolest. Reeglina laseb Itaalia meeskond endale visata alla 78 punkti.

Reedel kell 19,45 (TV3 Sport) võtab Kaunase Žalgiris kodus vastu FC Barcelona.  Leedulased kaotasid viimati Berliini Albale, Barcelona sai samal ajal raske 88:83 võidu AS Monaco üle. Barcelona mängujuht Nick Calathes on nüüd läbi aegade Euroliiga parim sööduandja - neid on kreeklasel nüüd 1812.

Esimese omavahelise mängu võitis Barcelona 96:73. Žalgirise rünnak on viimastes kohtumistes paranenud. Viimase 4 mängu keskmine on 80,3 punkti. Oluline duell leiab aset korvi all Nebo ning Lauvergne Žalgirise poolelt ning Mirotic ja Sanli Barcelonalt. Barcelona on viimases kolmes kohtumises visanud 86 punkti või rohkem. Nendes mängudes on tabatud kolmeseid 65-st 27 ehk 41,5%.

Kell 20.45 (Go3) kohtuvad AS Monaco ning Istanbuli Anadolu Efes. Esimese mängu võitis Türgi klubi 98:77. Monaco mängib kiire tempoga - visatakse keskmiselt 83,4 punkti mängus. Samas peab Efes suutma 40 minutit mängida ühtlaselt, mitte nii nagu Baskonia vastu, kui teine poolaeg kaotati 31:51.