Reklaam sulgub sekundi pärast

Juan Carlos Navarro käest uuriti Šarunas Jasikevičiuse saatuse kohta Barcelonas

Šarūnas Jasikevičius
Šarūnas Jasikevičius — FOTO: Scanpix

FC Barcelona tehniline direktor Juan Carlos Navarro rääkis Kaunases meediale Sarunas Jasikeviciuse tulevikust ja sellest, kas sellele ametikohale on kaalutud juba ka uusi peatreenereid.

43-aastane endine Euroliiga legend rõhutas meediaga rääkides, et otsus sel teemal tehakse hooaja lõpus.

Pärast poolfinaalis Real Madridile alla jäämist uuriti Navarrolt peatreeneri kohta. "Me räägime sellest hooaja lõpus. Homsest hakkame keskenduma ACB liigale, et mitte lõpetada nagu eelmisel aastal. Hetkel on (Saras) variant, ühegi teise treeneriga me rääkinud veel pole." ütles Navarro

"Hooaja lõpus hindame kõike. Saras, nagu ka kõik teised on klubis pärast kaotust halvas tujus," ütles Navarro BasketNewsi Edvinas Jablonskisele.

"Kuid on võimalik, et ta jätkab. Tahame näha, kas suudame pärast kõik seda ennast kokku võtta ja ACB liiga võita."

Navarro tunnistas, et pärast järjekordset tagasilööki on suur pettumus ja vabandas meeskonna fännide ees.

"Kõigepealt tahan vabandada, sest see on olnud pikk ja kallis reis. Tulime sooviga võita Euroliiga, kuid me ei suutnud seda ja sellest on kahju."

"Kolm korda järjest Final Fouri jõuda - selle taga on palju tööd, kuid see on olnud kõva löök, et me pole suutnud võita. See on sport ja nii võib juhtuda. Me pole oma ülesannete kõrgusel olnud." 

"Me tegime Real Madridi vastu palju vigu ja me ei saanud hakkama meeskonnaga, kes teab, kuidas õigesti mängida."

Kahekordne Euroliiga võitja tsiteeris ka Nikola Miroticit. "Nagu Niko ütles, me ebaõnnestusime. Ta ei teinud head mängu ja nii võib juhtuda," kommenteeris Navarro Barcelona tähtmängijat, kes sai kirja vaid 3 punkti (visked 1/10).