Reklaam sulgub sekundi pärast

Jasikevičius põikles eemale Barcelona teemast ning naeris kuulujuttude peale

Šarūnas Jasikevičius
Šarūnas Jasikevičius — FOTO: Scanpix

Šarūnas Jasikevičius lahkus FC Barcelonast pärast eelmise hooaja lõppu, kui tuldi Final Fouris Euroliigas neljandale kohale. Nüüdseks on Leedulane tagasi peatreeneri rollis, kuid Türgi klubis Fenerbahce.

Leedukas on alustanud Fenerbahces suurepäraselt, esimese kolme mänguga kolm võitu. 2 Euroliigas ning üks koduliigas.

Samuti rääkis peatreener Leedu meediale, et neid on visatud hetkel tulle kuna seis ei ole kõige parem, aga võite tuleb võtta kuna edetabelis seis ei ole samuti kiita.

Šarūnas avaldas seoses Fenerbahcega liitumisest, et tal polnud esialgu plaanis sel hooajal juhendada.

"Sel aastal ei tulnud üldse mul mõttessegi tööle hakata, vaatamata teie valele infole teiste meeskondade kohta. Te (ajakirjanikud) lähete tõesti vihaseks, kui keegi teile seda ütleb, aga teil on vaja rohkem vastutust."

"Sõbrad helistasid mulle, nad küsisid: "Miks sa Žalgirisest 1,5 miljonit ei võtnud?" Ma ütlesin: "Huvitav" (muigab).

"Teil (Leedu ajakirjanikel) on valus, kui Žalgiris teie peale vihastab, kuid peate ka valeuudiste eest vastutama, sest eriti Leedus oodatakse teilt ainult õiget informatsiooni." 

"Sel aastal polnud plaanis küll tööle minna, aga 1,5 miljonilisest palgast Žalgirisest oleks raske olnud keelduda (muigab)."

Kui Jasikevičiuselt küsiti FC Barcelona kohta, vastas mees väga konkreetselt järgnevalt: "Mulle on õpetatatud, et kui sul pole midagi head öelda, on parem mitte rääkida."