Euroliiga teise topeltvooru eelvaade

Teisipäevased mängud:

Kell 19.45 (TV3 Sport 3) võõrustab AS Monaco Belgradi Crvena Zvezdat. Belgradi klubi kaotas viimati 63:78 Berliini Albale. Serbia klubi tabas kolmeseid vaid 25/6 ehk 24%-ga.

21.00 (TV3 Sport) Zalgiris sõidab külla Maccabile. Kas Leedu meeskonnal õnnestub võiduarve avada? Zalgiris kaotas küll Bayernile 73:75, kuid sellele vaatamata oli tegemist nende selle hooaja parima mänguga. Esimene poolaeg võideti tänu tabavatele kolmestele ja "turacelli jänes" Josh Nebole (esimese kuue minutiga 6punkti + 6lauapalli) koguni 12 punktiga. Teisel poolajal kippus pall rünnakul seisma jääma ja nõnda tuli liialt palju hädaviskeid. 21:30 (TV3 Sport Open) võõrustab Bayern Euroliiga ühte liidritest Milano Armani meeskonda. Kas Bayern suudab kodus üllatada? 21.45 (TV3 Sport2) kohtuvad vooru põnevuslahingus Fenerbache ning Barcelona. Eelmisel hooajal alistas Hispaania klubi Türgi klubi kahel korral. Fenerbache kaotas eelmises voorus  Madridi Realile ühe punktiga 69:70 Hispaania klubile tõid võidu Vincent Poirieri vabaviskeid. FC Barcelona võitis Peterburi Zeniti 84:58. Mängu saatus otsustati teisel veerandajal, mille katalaanid võitsid koguni 24:8. Märksõnaks oli Barcelona ülitihe kaitse ja seda kogu mängu jooksul. Võidu peaarhitektid olid Nikola Mirotic 20p, Sertac Sanli 11 punkti+4 lauda ning Brandon Davies 11p. Barcelona võitis viimati koduliigas Malaga Unicaja meeskonda 75 :73.

Kolmapäevased ülekanded:

Kell 18.45 (TV3 Sport 3) võõrustab Kaasani Unics hispaanlaste Vitoria Baskoniat. Hispaania klubi võitis viimati 78:66 AS Monacot. Otsustav vahe tehti sisse kolmandal veerandajal, mis võideti 22:11 Baskoniale tõi võidu parem kaheste tabavusprotsent 65,9 vs vs 51,1. 20:45 (TV3 Sport Open) Saksa derbi Alba vs Bayern. 21.00 (TV3 Sport 3) võtab prantsuse meeskond Asvel kodus mõõtu Venemaa hiiu Moskva CSKA-ga. Viimati võitis Moskva klubi Olympiakost. Esimene veerandaeg kujunes ameeriklase Tyler Dosey šõuks, ta kogus koguni 14p (kolmesed 4/4) ja Olympiakos võitis veerandaja 25:20. Poolaja võitis Moskva klubi kümne punktiga. Teisel poolajal jätkus heitlik mäng, korraks oli Venemaa klubi ees kuueteistkümne punktiga, seejärel algas maruline tagaajamine kreeklaste poolt, viimase veerandi alguses jõuti 4 punkti kaugusele, kuid see oli ka kõik. Kohtumine lõppes CSKA võiduga 88:82. Kell 20.00 (TV3 Sport) Zenit võõrustab Real Madridi. Real kaotas viimases koduliiga kohtumises Gran Canariale 70:75. Zenitil pole veel õnnestunud kunagi Reali võita, kas seekord tuleb esimene võit? 21.00 (TV3 Sport2) pannakse pall mängu Kreekas Panathinaikose ning Anadolu Efesi vahel. Kreeka klubi juhib koduväljakul võitudega 10:2, kuid eelmisel hooajal võitis Efes mõlemad mängud. Tiitlikaitsja Efes saavutas eelmises voorus hooaja avavõidu, alistades tugeva viimase veerandi toel Kaasani Unicsi 71:68. Venemaa klubi sai juba viienda kaotuse ja jätkab endiselt võiduta. Efesi parimad olid Rodrique Beaubois 14p, Elijah Bryant 14p ning Tibor Pleiss 12p+6lauda.

Neljapäevane ajakava:

Kell 20.50 (TV3 Sport) FC Barcelona sõidab külla Tel Avivi Maccabile. 21.00 (TV3 Sport 2) sõidab Fenerbache külla Olympiakosele. 21.15 (TV3 Sport 3) võõrustab Milano Armani Belgradi Crvena meeskonda. Milano Armani võitis lõpusekundite põnevusetenduses 73:72 Asveli meeskonda. Asvel oli 2 punktiga juhtimas, kuid siis sai Kyle Hines kätte ülitähtsa ründelauapalli ning Dovon Hall sopsas võidukolmese, kusjuures Halli jaoks olid need ainukesed kolm punkti.

Reedesed duellid:

Kell 18:45 (TV3 Sport Open) kohtuvad Kaasani Unics ja Real Madrid. Kell 19.45 (TV3 Sport 3) võõrustab Zenit teises järjestikkuses kodumängus Vitoria Baskonia meeskonda. 20.15 (TV3 Sport)  sõidab Kaunase Zalgiris külla valitsevale meistrile Anadolu Efesile. Kas leedukad suudavad üllatada? 20.45 (TV3 Sport 2) mängib Monaco taas kodus, sel korral on vastaseks CSKA. 21.00(TV3 Sport Open) Asvel sõidab külla Panathinaikose meeskonnale.