Ergin Ataman pärast kaotust Monacole: “selles jõusaalis on kõigil raske võita”

Anadolu Efesi peatreener Ergin Ataman kommenteeris AS Monaco võimalusi võita Euroliiga tiitel.

Atamani sõnul on praegu väga raske öelda, kas Monaco kandideerib 2022-23 Euroliiga tiitlile.

AS Monaco “kinkis” tiitlikaitsja Anadolu Efesile eile õhtul Euroliiga uue hooaja esimese kaotuse, kui kodusaalis võeti lisaajal magus 95:92 võit.

Pärast kaotust küsiti Ergin Atamanilt, kas Monaco võit näitab, et nad võivad sel aastal tiitlipretendendid olla.

“Käes on alles teine ​​nädal, nii et kõik saavad võita kõiki” sõnas ta. “Kuid Monaco on tugev meeskond. Sel aastal moodustavad nad konkurentsivõimelise meeskonna. Selles võimlas on kõigil väga raske võita.”

“Hooaeg on pikk ja praegu on väga raske öelda, et kas nad on tiitlikandidaadid. Aga nad on hea meeskond ja nad võitlevad kindlasti play-offi või Final Fouri,” lisas Ataman.

Samal ajal nimetas Monaco peatreener Sasa Obradovic Anadolu Efesi tiitlisoosikuks.

“Ma arvan, et see oli suurepärane korvpalliõhtu meie fännidele, kes meid toetama tulid. Mängisime meeskonnaga, kes on põhjusega taas tiitlisoosik. Kui Shane Larkin on tagasi, on neil veelgi rohkem kvaliteeti.” 

“Paberil on näha, et saame mängida ükskõik kellega ja meil on kõik lootused olemas,” kommenteeris ta hiljem oma meeskonda. “Aga olgu, hooaeg on alguses, meil ​​on poisse, kes võtavad aja jooksul erinevaid rolle üle. Ootame, et mõned teised poisid nagu Jordan Loyd leiavad rütmi. Kokkuvõttes on võita hea.”