Ataman selgitas, miks ta enne kohtumise lõppu lahkus

Ergin Ataman
Argin Ataman — FOTO: Scanpix

Eilses Fenerbahce ja Anadolu Efesi vahelises korvpalli Euroliiga kohtumises 36,5 sekundit enne mängu lõppu väljakult lahkunud Ergin Ataman andis selgituse.

Türgi derbi eilne lõpp pakkus omajagu draamat, kuna kahekordse Euroliiga meistri Anadolu Efesi peatreener Ergin Ataman otsustas 36,5 sekundit enne mängu lõppu Fenerebahce juhendaja Dimitrios Itoudise juurde kätt andma minna ning peale seda saalist üldse lahkuda. 

Aga see polnud veel kõik, 1,1 sekundit enne kohtumise lõppu läks Efesi mängumees Will Clyburn järsku Fenerbahce pingi juurde tõuklema. Täpselt ei ole videost aru saada, kuid võib oletada, et Clyburni ajas närvi ühe abitreeneri liigne tähistamine. 

Ataman jagas selgitusi: Anadolu Efesi peatreener ütles, et lahkus väljakult, et vältida kokkupuuteid talle suunatud fännilauludega.

“Ma lahkusin väljakult, et mitte kuulda minu vastu suunatud solvanguid.” ütles Ataman mängujärgsel pressikonverentsil.

“Fenerbahce fännid alustasid solvanguid – vältimaks kokkupuuteid nendega, surusin Dimitris Itoudise (Fenerbahce peatreener) kätt, õnnitlesin teda ja läksin riietusruumi,” lisas Ataman.

Hiljem kommenteeris ta (Ataman) Will Clyburni sööstmist Fenerbahce pingi poole, kui mängida oli jäänud vaid üks sekund.

“Kui vahe oli juba 17-18 punkti, ajas Will Clyburni marru see, kui Fenerbahce abitreener pidevalt pingilt karjus, et punkte on juurde vaja tuua. Vahe oli 17 punkti, see oli juba tehtud,” selgitas Ataman. “Ma arvan, et ta sai tema peale lihtsalt vihaseks.”

Autor/allikas: Basketnews.com

Vaata Atamani lahkumist siit: