Anadolu Efes vs Milano Armani eelvaade

epa09910588 Tibor Pleiss (R) of Anadolu Efes in action against Sergio Rodriguez (L) of Milan during the Euroleague basketball playoff match between Anadolu Efes and Armani Exchange Milan in Istanbul, Turkey, 26 April 2022. EPA/ERDEM SAHIN

Kell 20:15 (TV3 Sport2) Anadolu Efes võõrustab seeria neljandas mängus Milano Armanit. Mängutulemuse otsustasid eeImises kohtumises Efesi vahespurdid. Esimesel veerandajal 14:0 ning teisel veerandil 11:2. Spurtides olid võtmerollides Micic ja Tibor Pleiss. Esimese poolaja võitis Efes 42:35. Teisel poolajal Iäks Milano korraks 63:61 juhtima, kuid Türgi meeskond lõpetas mängu 16:2 spurdiga ning noppis 75:63 võidu. Viimasel veerandil sattus hoogu Shane Larkin, kas tabas 3 kolmest. Milano poolelt tabas kolmik Rodriguez, Shields ning Bentil kolmeseid 17/2. Paraku pole sellise % võimalik mängu võita.