Reklaam sulgub sekundi pärast

AMETLIK! Korvpalli Euroliiga 2022/23 hooaja Final Four toimub Kaunases

Täna tuli kinnitus, et korvpalli Euroliiga 2022/23 hooaja Final Four toimub 2023. aasta 19.-21. mail Kaunases Žalgirio Arenal.

Foto: BasketNews.lt/D.Lukšta

Kaunas võõrustab Euroliiga Final Fouri esimest korda ajaloos. Samal ajal kuulutati Berliin ametlikult 2024. aasta Euroliiga Final Fouri võõrustajaks.

Piletid 2023. aasta Turkish Airlinesi Euroliiga Final Fourile on saadaval alates 17. jaanuarist www.f4tickets.com kaudu. Euroliiga klubide hooajapiletite omanikud, EuroLeagueTV tellijad ja varasemad Final Four piletiostjad saavad osta pileteid enne avalikku müüki, 16. jaanuarist 17. jaanuarini, kasutades selleks spetsiaalset koodi.

"Meil on hea meel tervitada Kaunast nende linnade nimekirjas, mis võõrustavad Turkish Airlinesi Euroliiga Final Fouri," ütles Euroliiga korvpallipresident Dejan Bodiroga. "Vaid kuue kuu pärast mängivad Euroopa parimad meeskonnad ühe kirglikuma publiku ees karika eest, kuna Leedu on korvpalli sünonüüm."

"Soovin tänada Kaunase linna ja Kaunase Žalgirist nende pühendumise ja huvi eest Final Four'i võõrustamise vastu. Kahtlemata anname üheskoos kõigile oma fännidele veel ühe unustamatu mälestuse," lisas Bodiroga.

2011. aastal avati FIBA ​​EuroBasketi jaoks Žalgirio Arena, mis mahutab korvpallimängudeks umbes 15 500 pealtvaatajat. See on üks moodsamaid areene Euroopas.

"Otsus pidada Euroliiga Final Four Kaunases on kõrgeim tunnustus kogu Žalgirise organisatsioonile," ütles Kaunase Žalgirise direktor Paulius Motiejunas. "Oleme aastaid püüdnud seda mainekat üritust oma riigis võõrustada, seega on meil veelgi suurem heameel, et meie pingutusi on märgatud."

"Oleme tänulikud Kaunase linnavalitsusele, kes toetas meie ambitsiooni ja oli entusiastlikult nõus selle turniiri õnnestumisse panustama. Tööd on palju teha ja Euroliigaga palju suhelda, kuid oleme selleks valmis. Anname endast parima, et see oleks parim Final Fouri pidu liiga ajaloos," jätkas Motiejunas.

Allikas: Basketnews.com