Toimus järjekordne edukas noorkohtunike koolitus

Tanel Suslov ja Alex Talisainen koos kohtunike järelkasvuga
Tanel Suslov ja Alex Talisainen koos kohtunike järelkasvuga — FOTO: Basket.ee

13-15.jaanuarini toimus Tallinna Ülikooli spordihoones rahvusvaheline poiste U16 EYBL turniir, mille raames viis Eesti Korvpallikohtunike Kogu koostöös Eesti Korvpalliliidu ja Audentese Spordiklubiga läbi järjekordse noorkohtunike koolituse, kirjutab basket.ee.

Sellel korral saadeti kutse noorkohtunikele üle Eesti, kes vabatahtlikult said ennast registreerida ja näidata ülesse initsastiivi. Koolitusel osalesid erinevatest Eesti linnadest kohtunikud: Andris Smorodin, Reijo Krismar Nano, Danel Drobet, Gregor Allik, Kert Laanemets, Gert Kääramees ja Natalja Hassanova.

Eesti Korvpallikohtunike Kogu koolitusjuhi Alex Talisainen: “On hea meel tõdeda, et meil on peale kasvamas uus põlvkond noori hakkajaid kohtunike. Kohtunikuna arenemisel on tähtis saada oma tegevusele tagasisidet, mida noorkohtunikud kolme päeva jooksul ka said. Oli postitiivne näha, kuidas juba paari päevaga toimus märkimisväärne areng ja saadud teadmisi väljakul rakendati.”

Instruktoritena osalesid koolitusel Tanel Suslov ja Alex Talisainen, kes käesoleva hooaja karikafinaalidega oma saalikorvpalli vilekarjäärile joone alla tõmbasid. Neid abistasid Paf Eesti-Läti Korvpalliliiga tegevkohtunikud: Mihkel Männiste, Rainis Värv ja Rauno Kobin.