Teine järjest! Pärnu Sadam jõudis võidu kaugusele poolfinaalist

Pärnu Sadama ja Avis Utilitas Rapla kohtumine
Pärnu Sadama ja Avis Utilitas Rapla kohtumine — FOTO: Pärnu Sadam Facebook

Eesti korvpalli meistriliiga veerandfinaalseeria kolmandas kohtumises võttis Pärnu Sadam teise võidu järjest, kui võõrsil alistati 80:72 Avis Utilitas Rapla. Avakohtumise kaotanud Pärnu on kolme võiduni peetavat seeriat nüüd 2:1 juhtimas.

Võitjate resultatiivseimad olid Isaiah Hart 26 ning Saimon Sutt, Robert Valge ja Mihkel Kirves kõik 13 punktiga Koduväljakul mänginud Rapla parimatena viskasid Tyler Cheese 21, Obrad Tomic 13 ja Rait-Riivo Laane 11 silma. Kogu statistika nähtav siit.

Neljas kohtumine toimub Pärnu ja Rapla vahel tuleva nädala teisipäeval Pärnu Spordihallis.

Teistes paarides on BC Kalev/Cramo juhtimas Tallinna Kalev/Audentese vastu 2:0. Samuti võidu kaugusel poolfinaalist on Tartu Ülikool ja Maks & Moorits, kes juhib seeriat Keila KK vastu (2:0). Esimesena on koha poolfinaali taganud Viimsi/Sportland, kes alistas TalTech/Optibeti meeskonna kuivalt 3:0.

ENNE KOHTUMIST:

Veerandfinaalseeria avakohtumises suutis Rapla koduväljakul välja tulla 18 punktilisest kaotusseisust ning võtta lisaajal magusa 95:93 võidu.

Võitjate parim oli esimeses mängus Kendall Stephens, kes viskas 24 punkti. Pärnu parimad olid eestlased Robert Valge 27 ja Mihkel Kirves 23 silmaga.

Teises kohtumises suutis tiitlikaitsja Pärnu Sadam koduväljakul võtta 83:71 võidu ning seeria viigistada 1:1 peale.

Võitjate resultatiivseimad olid Mihkel Kirves 24 ja Ivo-Van Tamm 15 punktiga. Saimon Sutt toetas Pärnu meeskonda 13 silma ja 10 lauapalliga. Kaotajate parimatena tõid Tyler Cheese 20 ja Obrad Tomic 19 punkti. Kaksikduubliga sai Rapla poolelt hakkama Derrick Woods, kes viskas 11 silma ja võttis 16 lauapalli.