Reklaam sulgub sekundi pärast

Tartu Ülikooli korvpallimeeskond täiendas ridu Saimon Sutiga

Tartu Ülikool Maks & Moorits korvpallimeeskond andis teada, et täiendas nimekirja enda korvpallikoolist välja sirgunud, ent karjääri jooksul nii Austrias, Pärnus kui Raplas mänginud Saimon Sutiga. Palliplatsile Sutt paraku aga kohe veel ei jookse, sest ravib terve hooaja seganud seljavigastust.

Foto: Siim Semiskar

 

Saimon Suti sõnul tahab ta end terveks ravida ja hooaja otsustavas faasis veel meeskonda aidata „See hooaeg on olnud väga segane ja raske. Esimest korda oma karjääri jooksul olen pidanud korvpalli mingiks ajaks kõrvale jätma ja ravima nii füüsilist kui ka vaimset tervist. Edusamme on näha, aga kõik võtab oma aja. Tartu on mu kodulinn ja klubi oli nõus mind enda tiiva alla võtma ning abiks olema. Tartus on ka väga head võimalused taastusraviks ja arstiabiks. Mu prioriteet on ennast terveks ravida ja siis meeskonda võimalikult palju veel see hooaeg aidata. Millal see täpselt juhtub, veel ei tea. Võtan päev korraga, aga annan endast 101%, et saaksin see hooaeg veel platsile naasta. Igal juhul ootan juba põnevil oma koduklubi esindamist ning fännidega kohtumist. Saalis näeme!“ sõnas Sutt.

Tartu Ülikool Maks & Moorits manager Robert Petersoni sõnul nähti võimalust oma klubi kasvandikku aidata. „Oleme Saimoniga olnud pidevas suhtluses ka varasematel hooaegadel. Saimon on käinud meie majas iseseisvalt taastumas. Leidsime, et saame oma kasvandikku aidata sellega, et võtame ta meile punti ja ta saab treenerite ning spetsialistide abil kõik võimalused end taas jalule saada. Kui kõik hästi läheb, siis loodetavasti saab ta see hooaeg ka meid vastu aidata,“ sõnas Peterson.