Reklaam sulgub sekundi pärast

Tartu Ülikool Maks & Moorits tõi testimisele 185 cm pikkuse tagamängija

Ty Gordon
Ty Gordon — FOTO: Tartu Ülikool Maks & Moorits Facebook

Tartu Ülikool Maks & Mooritsa korvpalliklubi andis enda sotsiaalmeedia kanalil teada, et on toonud veebruarikuu mängudeks testimisele 185cm pikkuse ja 24aastase tagamängija Ty Gordoni, kes tegi Leedu liigas Gargždai eest kaasa neljas mängus ja parimas mängus viskas Žalgirisele 16 punkti.

Tartu manageri Roberte Petersoni sõnul otsitakse Gordoniga leevendust tagaliini koormusele. „Arvestades, et Jalan McCloudi on viimasel ajal vaevanud jalavigastus, millest välja tulemine võtab aega, siis otsustasime turul pisut ringi vaadata, et tagamängijate koormust paremini jaotada. Selgus, et on võimalik testimisele tuua Ty Gordon, kes tegi Leedu liigas päris korralikke esitusi, aga jäi treenerivahetuse tõttu vabaks. Otsustasime Gordoni veebruarikuu mängudes testida ja sellega saame temast hea pildi ette,“ sõnas Peterson.

Kui paberimajanduse korda saab, peaks Gordonit platsil nägema juba kolmapäeval, 8. veebruaril, mil Tartu meeskond võõrustab ülikoolide derbys TalTech/OPTIBETi. Kohtumine algab Tartu Ülikooli spordihoones kell 19.00 ja eriti oodatakse mängule tudengeid, kellele on mängul seekord oma sektor ja tasuta sissepääs.