Reklaam sulgub sekundi pärast

Tartu Ülikool Maks & Moorits lõpetas kahepoolsel kokkuleppel lepingu ameeriklase Brandon Johnsoniga

Brandon Johnson
Brandon Johnson — FOTO: Diana Jesin (Tartu Ülikool Maks & Moorits)

Tartu Ülikool Maks & Mooritsa korvpalliklubi andis enda sotsiaalmeedia leheküljel teada, et lõpetas kahepoolsel kokkuleppel lepingu ameeriklase Brandon Johnsoniga.

Jaanuari keskel tegi 25aastane Johnson trennis liiga oma käele ja pidi seetõttu teist korda sel hooajal käima operatsioonil. Kuna vigastusest taastuda enne hooaja lõppu ei jõua, oli mõlemapoolne otsus leping lõpetada ja Johnson sõidab nädalavahetusel tagasi Ameerikasse.

Tartu Ülikool Maks & Moorits manageri Robert Petersoni sõnul ei saadud Johnsonist päris täit sisu kätte. „Meil on kahju, et Brandoni hooaeg siin Tartus läks üle kivide-kändude. Kontrollmängudes näitas ta väga head minekut, aga hooaja algus läks jalavigastuse tõttu aia taha. Kui ta lõpuks mängima sai, siis tegelikult me temast täit sisu kätte ei saanud. Ei teagi, kas põhjuseks oli tervis, Euroopa mängustiil või lihtsalt esimese välisaasta kohanemine. Kui ta nüüd jaanuaris tegi trennis süütus olukorras käele niimoodi liiga, et pidi taas operatsioonil käima, siis jõudsime ühisele arusaamisele, et kõige parem on tal koju tagasi minna. Kindlasti on temas sisu heal tasemel mängimiseks ja soovime jõudu vigastusest taastumiseks ning edasises karjääris,“ sõnas Peterson.