Reklaam sulgub sekundi pärast

Tartu Ülikool Maks & Moorits korvpallimeeskonnaga liitus 203cm pikkune ameeriklane

Johnny Hughes III
Johnny Hughes III — FOTO: Tartu Ülikool Maks & Moorits

Tartu Ülikool Maks & Moorits korvpallimeeskond annab enda koduleheküljel teada, et meeskonnaga on liitunud 203 cm pikkune ning 25-aastane ameeriklane Johnny Hughes III.

Meeskonna spordidirektor Janar Taltsi sõnul on Hughesi pikkade rotatsioonis suur roll. „Tagaliin on meil paigas ja usun, et üsna tummine. Selle nädalaga peaks ka korvialune paika saama ja Johnny Hughes on mänguplaani oluline osa. Ta on näidanud, et suudab skoorida ja eemalt ohtlik olla, lisaks käib ta päris aktiivselt lauas. Loodame, et ta suudab ka meie võistkonnas seda hästi teha ja Euroopa korvpalliga kiiresti kohaneda. Nädala lõpupoole on veel üht korvialust täiendust oodata ja siis on meeskond komplekteeritud,“ sõnas Talts.

Pärast ülikoolikarjääri mängis Hughes ühe hooaja profina Küprosel ning Mehhikos. Eelmisel hooajal Mehhiko CIBACOPA liigas neljandana lõpetanud Caballeros de Culiacan meeskonnas kogus ta 40 mänguga keskmiselt 15,6 punkti ja 7,2 lauapalli.

Tartu Ülikool Maks & Moorits meeskond kogunes täna esimeseks treeninguks ning kontrollmängudega alustatakse augusti lõpus.