Reklaam sulgub sekundi pärast

Tartu lõpetas ENBL-i põhiturniiri suure kaotusega, kuid pääses veerandfinaali

Devin Harris
Devin Harris — FOTO: Diana Jesin / Tartu Ülikool Maks & Moorits

Tartu Ülikool Maks & Mooritsa korvpalliklubi sai Põhja-Euroopa korvpalliliigas ENBL teise võõrsil kaotuse järjest, kui põhiturniiri viimases mängus jäädi 63:88 alla leedukate Utena Juventusele.

Kaotusest hoolimata on Eesti meeskond taganud pääsu järgmisesse ringi ehk veerandfinaalidesse. 

Tartu parimana tõi täna Märt Rosenthal üleplatsimehena 13 punkti. Hiljuti meeskonnaga liitunud kunagine Viimsi mängumees Devin Harris toetas 10 ja Hendrik Eelmäe 9 silmaga. Võitjate resultatiivseimaid olid Marius Valinskas ja Jonas Zakas kumbki 11 punktiga. Kogu statistika nähtav siit.

Tartu Ülikool Maks & Moorits kirjutas peale kohtumist enda Facebooki leheküljel: "ENBL põhiturniiri viimases mängus jäime küll võõrsil veenvalt alla leedukate Utena Juventusele, aga et edasipääs oli juba tagatud, siis liiga suurt draamat sellest ei ole. Pigem tunneme rõõmu, et kõik kaasas olnud said korralikult mänguaega ja rahvusvahelist kogemust. Märt Rosenthal oli 13 punktiga üleplatsimees, Devin Harris lisas 10 ning Hendrik Eelmäe üheksa punkti."

"Selleks nädalaks on mängud mängitud, aga järgmisel nädalal ees ootamas taas kaks mängu ning neist esimese, teisipäevase mängu, jaoks tuleb sõita Ventspilsi. Nädala teises mängus võõrustame Tallina Kalev/SNABBi reedel, 2. veebruaril."

A-alagrupi tabeliseis:

Standings provided by Sofascore