TaneI Tein: Spordis kavaldada…? Juba eos Kalevit kartes meistriks ei tule! Või tuleb?

TaneI Tein: "Play-offi 2 päev… Alustavad Tartu ja Viimsi … Ühest ennustusest ei saa ma hästi aru, kuidas või mis argumentidel nähakse ajakirjanduses 3-2 võitu Tartule? Tundub, et see Peebu (Peep Pahvi) artikkel Delfis (3-2 Tartule) oli kiirelt kokku kribatud analüüsimata arvamus ja lõhnab nagu soovunelm, et tuleks põnevam seeria… 3-2? Mille pealt?"

Tein jätkas: "Minu tagasihoidlik arvamus veidike teine. Kuna seeria kestab ainult 3 võiduni, siis on vaja kohe seeria alguseks valmis olla või muidu võib hooaeg nädalaga läbi saada."

"Terve hooaja on Viimsi märksa stabiilsemat mängu näidanud, mille tunnistuseks ka Viimsi est/lat koht 2, Tartul ette näidata tuulest viidud sähvatus karikavõidus ja väga alla ja aegajalt natuke üles hooaeg. Omavahelised mängud mu mäletamist mööda seni Viimsile…see kõik muidugi ei loe enam play-offis mitte midagi… Loeb aga meeskonna ja meeste hetkevorm ja siin on hetkel Tartul suured küsimärgid?"

"Kui võtame hooaja lõpu, siis Viimsi mängis niiöelda 80% selle ausalt lõpuni, lisaks positiivne emotsioon est/lat liiga 2 kohast. Tartu seis seevastu, ei teagi…mis pulli või katsetusi nad lõpus tegid? Pōhiviisik korraga vigastustega audis, no pole väga usutav…. Mazurs ei tõusnud pingilt viimastes mängudes püstigi ning lasi mängudes otsustada rohkem juhusel, kui oma dirigeerimisel ja kui omad noored viimased mängud kuidagi ära oleks võtnud siis ok, kui ei, siis ega keegi pahasti ka ei vaata, sest “põhi mehed olid ju audis.”

"Spordis kavaldada…? Juba eos Kalevit kartes, meistriks ei tule! Või tuleb? …ei mäletagi kuna Tartu põhituumik korraga viimati platsil oli? Samas kui enamsti kõik Viimsi põhimehed on olnud mängulises rotatsioonis. Tartu põhimeestel tuleb hakata uuesti ja uuesti enesekindlust koguma ja see ei saa olema lihtne ülesanne. Kui Huggins, Elksnis ja Eelmäe ei õnnestu skoorimisel tavalisest rohkem, polegi erilist šanssi, sest skoorimine on olnud Tartu põhimure. Ainult omade poistega, nagu viimastes põhihooaja mängudes pole play-offi aga asja…"

"Veelkord, põhiline saab olema kuidas Tartul esiviisik eesotsas Rosenthali ja leegionäridega play-off vormi saavad/jõuavad, kui üldse ning enesekindluse leiavad? Jube keeruline on seda enesekindlust leida ja ma kardan paraku tuleb pigem… 0-3"

Autor/aIIikas: TaneI Tein Facebook