Täna: Tartu Ülikool Maks & Moorits ja Pärnu Sadam on poolfinaalist võidu kaugusel

Paf Korvpalli Meistriliigas leiab täna aset kaks kohtumist, kui veerandfinaalseeriate neljandates mängudes lähevad vastamisi AVIS UTILITAs Rapla ja Pärnu Sadam ning KK Viimsi/Sportland ja Tartu Ülikool Maks & Moorits. Nii Pärnu kui Tartu juhivad kolme võiduni peetavaid seeriaid 2:1. 

Pärnu ja Rapla esimeses mängus panid pärnakad kodusaalis paremuse maksma 75:65. Teises kohtumises mindi viimasele mänguperioodile vastu Rapla napis 56:55 eduseisus, kuid lõpus ei olnud võitjas enam kahtlust, kindel võit läks Raplale. Kolmandas mängus pani Pärnu kodusaalis paremuse maksma numbritega 97:81. Vaatamata lõppskoorile oli viimane omavaheline kohtumine äärmiselt võitluslik ja tasavägine, mis annab alust arvata, et ka täna Raplas tuleb väga tuline korvpalliõhtu. 

Pall pannakse Rapla Sadolini spordihoones mängu kell 19:00. 

Kui Rapla täna võidab, siis otsustav viies mäng toimub juba homme Pärnus. Paari võitja läheb poolfinaalseerias vastamisi põhiturniiri võitja BC Kalev/Cramoga, kes pääses otse nelja parema sekka. 

Viimsi ja Tartu on korvpallipublikule pakkunud kolm väga tulist play-off lahingut. Esimeses mängus alistas Viimsi oma koduväljakul tartlased lisaajal 80:77 ja teine kohtumine kulges samuti viimaste hetkedeni tasavägiselt. Tartlased juhtisid terve mängu ja korraks isegi juba 16 punktiga, et visa Viimsi võitles end mängu tagasi. Mängu otsustas ära Märt Rosenthali kaguvise 10 sekundit enne normaalaja lõppu, mis kindlustas Tartule olulise võidu. Kolmandas mängus alistas Tartu võõral väljakul Viimsi 82:75 ning on poolfinaalist võidu kaugusel. 

Tänane mäng algab kell 19:00 Tartu Ülikooli Spordihoones. 

Viimsi võidu korral ootab meid homme otsustav viies mäng Viimsis. Paari võitja kohtub poolfinaalseerias TalTech/Optibet meeskonnaga, kes seljatas veerandfinaalis mängudega 3:1 Tallinna Kalevi.