Täna õhtul: Real Madrid ja Gran Canaria peavad veerandfinaalis teise kohtumise

Real Madridi korvpallurid
Real Madridi korvpallurid — FOTO: Scanpix

Täna õhtul peavad Hispaania korvpalli kõrgliiga veerandfinaalseerias teise kohtumise Real Madrid ja Gran Canaria.

Kahe võiduni peetavas seerias sai hiljuti Euroliiga võitjaks kroonitud Real Madrid avakohtumises koduväljakul suure 95:68 võidu. Dzanan Musa tõi võitjatele 20 ja Sergio Llull 16 punkti. Kaotajate parimatena viskasid Aleksander Balcerowski ja Damien Inglis kumbki 15 silma.

Tänase võidu korral kindlustaks Real teise meeskonnana pääsu poolfinaali. Vaata mängu alates kella 21.55-st telekanali TV3 Sport 2 vahendusel!

Eile õhtul kindlustas esimese klubina koha poolfinaalis Joventut Badalona, kes alistas teistkordselt Maik-Kalev Kotsari ja Sander Raieste koduklubi Baskonia (vaata teise kohtumise tipphetki SIIT).

Teistes veerandfinaalides on Malaga Unicaja juhtimas Lenovo Tenerife- ja Barcelona oma seeriat Valencia vastu.