Täna: Korvpalli täis kolmapäev

BC Kalev/Cramo meeskond peale Bambergi alistamist
BC Kalev/Cramo meeskond peale Bambergi alistamist — FOTO: Scanpix

Täna on korvpalli rohkem kui küllaga, sest Eesti fännid saavad palju kaasa elada oma lemmikutele. Nimelt läheb meie oma BC Kalev/Cramo Europe Cupi poolfinaalis vastamisi kodus Cholet Basketiga. Lisaks astub Kristian Kullamäe Lietkabelise särgis väljakule Joventut Badalona vastu ja paljude eestlaste lemmik Žalgiris võõrustab kodus Monacot.

BC Kalev/Cramo on tegemas väga suurepärast hooaega. Nimelt Kalev/Cramo alistas veerandfinaalis saksa klubi Bambergi ja Cholet omakorda Ukraina tiimi Budivelnykit. Mäng algab Tondiraba Jäähallis kell 19:30.

Kristian Kullamäe ja Lietkabelis sõidavad Hispaaniasse kuna Eurocupi 18. mängudevoorus minnakse vastamisi Joventut Badalonaga. Lietkabelis on kogunud 17. mänguga 10 võitu ja 7 kaotust ja ollakse tabeli neljandal real. Joventut omakorda hoiab tabelis 2. kohta 12 võidu ja 5 kaotusega. Mängu näeb siit: 

21:05 EuroCup: Joventut Badalona – Lietkabelis Panevezys / TV3 Sport 2 & Go3.tv

 

tabeliseis
tabeliseis — FOTO: kuvatõmmis

 

Euroliigas läheb mängima eestlaste üks lemmikutest Žalgirise Kaunas, kes võõrustab Žalgirio arenal täna Monaco Basketit. Žalgiris on hetkel hoidmas Euroliigas 9. kohta ja ollakse endiselt Play-off`i võitluses sees. Žalgiris on kogunud 30. mänguga 15 võitu ja 15 kaotust. Monaco samal ajal on hoidmas 4. kohta tabelis ja juba Play-off koha ära kindlustanud. Monacol kogutud 20 võitu ja 10 kaotust. Mäng on nähtaval siit:

18:45 Euroliiga: Zalgiris Kaunas – AS Monaco / TV3 Sport & Go3.tv

 

tabeliseis
tabeliseis — FOTO: kuvatõmmis