Täna: kas TalTech/OPTIBET tagab pääsu poolfinaali või suudab Tallinna Kalev seeriat pikendada?

kalev-taltech

Paf Korvpalli Meistriliigas võib selguda täna teine poolfinalist, kui kolme võiduni peetava veerandfinaalseeria neljandas kohtumises lähevad vastamisi TalTech/OPTIBET ja Tallinna Kalev. Mängudega 2:1 on hetkel peal TalTech.

Esimeses veerandfinaalkohtumises pakkusid meeskonnad tõelise põnevusetenduse, kus võitja selgitamiseks läks vaja lisaaega. Kalevlased suutsid mängu enda kasuks kallutda ja võtsid lõpuks 108:104 võidu.

Korduskohtumises pani TalTech aga kiirelt jõuvahekorrad paika, juhtides poolajaks 50:32 ja võttes lõpuks väga kindla 110:63 võidu.

Kolmandas veerandfinaalmängus alustasid kalevlased koduväljakul hästi, võites avaveerandi 17:14 ja suurendades poolajaks vahe 35:27 peale. Viimasele otsustavale veerandile mindi veel võõrustajate 53:44 eduseisus, kuid mängu lõpp kuulus selgelt TalTechile. Alar Varraku hoolealused viskasid viimasel mänguperioodil 32 punkti Kalevi 18 vastu ning võtsid seeria teise võidu numbritega 76:71.

Tänane kohtumine algab kell 19.30 Nord Cramo spordihoones.

Seeria viies mäng toimub vajadusel homme kell 19 TalTechi spordihoones.

Paari võitjal tuleb poolfinaalis vastamisi minna KK Viimsi/Sportlandi ja Tartu Ülikool Maks & Mooritsa vastasseisu võitjaga. Selles seerias on Tartu hetkel peal 2:1.

Kolmandas poolfinaalseerias juhib Pärnu Sadam mängudega 2:1 AVIS UTILITAS Rapla vastu. Antud paari võitjat ootab poolfinaalis ees põhiturniiriga sinna otsepääsme teeninud BC Kalev/Cramo.