Reklaam sulgub sekundi pärast

TÄNA: kas TalTech suudab kodusaalis Tartu alistada ja poolfinaalseeriat pikendada?

Korvpalli Meistriliiga poolfinaalseerias 2:0 eduseisu hoidval Tartu Ülikool Maks & Mooritsal on täna võimalus esimesena finaalipääs ära vormistada, kui kolmandas mängus kohtutakse võõrsil TalTech/Optibeti meeskonnaga. 

Foto: TalTech Basketball

Tartu on kaks esimest poolfinaalseeriakohtumist võitnud üpris veenvalt. Esimeses mängus jäid tartlased peale 75:67 ja teises 77:62. 

 

Viimatises mängus jäid tehnikaülikooli mängijad selgelt hätta tartlaste tagamängija Braxton Hugginsi takistamisega, kes tõi üleplatsimehena 32 punkti. 

 

Võrdselt 11 silma kogunes Märt Rosenthali ja Adomas Drungilase arvele. TalTechi resultatiivseim oli 16 punktiga Brandon Childress. Oliver Metsalu arvele jäi 11 punkti.

 

Tartu peatreener Nikolajs Mazurs sõnas kohtumise järgselt: "Mäng oli mõlemalt poolt väga füüsiline. Lisaks võistkondlikule mängule oli kaitse täna taaskord võtmetegur - vastased viskasid vaid 62 punkti. Hoida TalTechi sugune meeskond, kellele meeldib visata, nii väikese skoori peal, näitab, et tegime kaitses head tööd. Play-off mängudes ei ole taktika nii oluline ja rohkem hakkavad rolli mängi üks-ühe vastu olukorrad. Olime ka selleks valmis."

 

TalTechi peatreener Alar Varrak: "Esimeses mängus suutsime Hugginsi mängu ohjata, täna enam mitte. Ju oli tema ka teinud väikesed korrektuurid. Eksime väga vabadelt positsioonidelt, peame need visked vähemalt 50-protsendiselt sisse panema. Vaatame nüüd oma asjad uuesti üle, homme on trenn ja ülehomme (reedel, toim.) mäng. Läheme kõvasti võitlema ja loodame, et seeria ei lõppe reedel."

 

Tänane kohtumine TalTechi spordihoones algab kell 18:00. Piletid on saadaval nii Piletitasku eelmüügis kui kohapeal.