Reklaam sulgub sekundi pärast

Täna: Kas Pärnu Sadam tuleb kodusaalis Eesti meistriks või suudab Tartu seeriat pikendada?

Korvpalli Meistriliigas mängitakse kolme võiduni peetava finaalseeria kolmas kohtumine Pärnu Sadama ja Tartu Ülikool Maks & Mooritsa vahel. Pärnakad juhivad seeriat 2:0 ja neil on täna võimalus kodupubliku ees kuldmedalid kaela saada.

Foto: Pärnu Sadam Facebook

Seeria avamängus oli Pärnu see, kes haaras suure eduseisu - teisel veerandajal juhiti korraks juba 22 punktiga. Tartu võitles end kolmandal veerandil aga mängu tagasi. Mänguerioodi lõpuks juhtis Pärnu 71:66. Otsustaval veerandil jõudsid tartlased ka viigini (76:76), ent lõpuminuteid mängisid kindlamalt ikkagi pärnakad. Kodumeeskond teenis raske võidu 93:88.

 

Teises mängus Tartus oli olukord aga vastupidine. Tartlased alustasid täismaja ees võimsalt, minnes avaveerandi järel juhtima 28:10. 

Teisel veerandajal Tartu eduseis kahanes ning poolajapausile mindi kodumeeskonna juhtimisel 40:28. Kolmanda veerandi lõpuks oli tartlaste edu kahanenud juba 55:50-le.

 
Neljas veerandaeg kujunes tõeliseks põnevusheitluseks. Kui mängida jäi kaheksa sekundit, tabas Andris Misters kaugviske ja viis Pärnu ette 69:68. Tartu viimasel rünnakul viskas Emmanuel Wembi korvi alt mööda ja võit kuuluski Pärnule. Pärnu ei juhtinud mängu jooksul enne viimast viset mitte kordagi. Usk püsis aga meeskonnal lõpuni ja suvepealinna klubi läks seeriat 2:0 juhtima. 

 

Seeria kolmas kohtumine toimub täna õhtul algusega kell 19:00 Pärnu Spordihallis. Pileteid mängule saab soetada Piletitasku eelmüügist ja kohapealt.