Reklaam sulgub sekundi pärast

TÄNA: kas Pärnu Sadam suudab võõrsil poolfinaalseeriat pikendada või sammub Kalev/Cramo finaali?

Paf Korvpalli Meistriliigas peetakse täna kolmas poolfinaalseeria kohtumine paaris BC Kalev/Cramo-Pärnu Sadam. Kalev juhib kolme võiduni peetavat seeriat 2:0.

Foto: Marita Brigitta Mones

Kalev/Cramo on saanud kaks järjestikust kindlat võitu. Avamäng võideti 76:52 ja korduskohtumine 99:84. Kamari Murphy viskas viimases mängus võitjate parimana, Kregor Hermet lisas 18, Martin Dorbek 13 punkti ja 8 lauapalli. Pärnu resultatiivsemad olid Mihkel Kirves 22 punkti ja 9 lauapalliga, Robert Valge 18 ning Siim-Markus Post 15 punkti ja 9 korvisööduga.

Kregor Hermet tõdes teisipäeval mängujärgses intervjuus Inspira telekanalile, et kohtumise murdepunktiks ja edu võtmeks oli see, et pärnakate minispurtide ajal ei kaotanud Kalevi mehed pead ja neil olid vastused olemas. Ta lisas, et Pärnu mäng oli võrreldes esimese kohtumisega märksa agressiivsem, kuid Kalevi trumbiks oli mitmekesine rünnak.
 
Esimese mängu vigastuse tõttu vahele jätnud Mihkel Kirves lausus omalt poolt, et otsustavaks sai Kalevi suur algedu: kuigi Pärnu vinnas end neile paaril puhul peaaegu järele, siis selleks kulus nii palju energiat, et väga ohtlikuks neil ikkagi enam saada ei õnnestunud.
„Selle algeduga nad kontrollisid kogu mängu,“ nentis Kirves.

Kohtumine Kalevi Spordihallis algab täna kell 17:00. Pileteid saab soetada Piletitasku eelmüügist ja kohapealt.

NB! Kohtumise eel avab BC Kalev/Cramo Kalevi Spordihallis “Kuulsuste allee”, kuhu on 25-nda hooaja eel publikule vaatamiseks üles pandud 2-meetri kõrgused fotod meeskonna legendaarsetest mängijatest ning eestlastest peatreeneritest. Loe sellest pikemalt SIIT

KML teisest poolfinaalist edenes finaali Tartu Ülikool Maks & Moorits, kes alistas TalTech/Optibeti mängudega 3:0.