TÄNA: kas Pärnu Sadam suudab kodusaalis poolfinaalseeria viigistada?

Pärnu Sadama korvpallimeeskond võõrustab täna õhtul Paf Korvpalli Meistriliigas BC Kalev/Cramot. Kolme võiduni peetavat poolfinaalseeriat juhib hetkel 2:1 Kalev.

Kui esimeses kahes mängus oli kalevlaste ülemvõim küllaltki selge (76:52 ja 99:84), siis kolmandas mängus näitasid Heiko Rannula hoolealused hoopis teisest puust mängu.

Pärnu võitis kohe esimese mänguperioodi 24:16. Poolajapausile siirduti külaliste 41:36 eduseisus, kuid kalevlaste jaoks sai lõplikult hävitavaks kolmas veerandaeg. Pärnu võitis selle 30:12 ja selle rongi alt pealinna klubi enam välja ronida ei suutnud. Kolmanda võit läks kindlalt Pärnule numbritega 91:70.

Ivo Van Tamm sõnas mängujärgselt, et võidu tõi agressiivne mäng. "Meil ei olnud täna kaotada midagi. Tegime oma korrektuurid ja andsime endast maksimumi. Mängisime kindlasti palju paremat kaitset, kui eelmised kaks mängu ja olime palju agressiivsemad. Järgmine mäng on kodumäng, Pärnus on alati hea publik. Surve on hetkel rohkem Kalevi peal. Kui me suudame sama hästi või paremini mängida kui täna, siis on kõik võimalused olemas."

Rauno Nurger BC Kalev/Cramo poolelt ütles, et meeskonna häälestatus oli kehv. "Kui me ei saa kaitselauda kätte, siis on väga raske võita. Pärnu muutis selgelt oma taktikat. Vaatame video üle ja teeme omad järeldused, kuidas sellise taktika vastu mängida.

Võitjate poolelt särasid kaks meest kaksikduublitega: tagamees Alterique Gilbert kogus 18 punkti ja 11 resultatiivset söötu, Ivo Van Tamme arvele jäi samuti 18 punkti, lisaks ka 14 lauapalli. Andris Misters lisas 16 ja Robert Valge 13 punkti. Kalev/Cramo poolelt tõi Kamari Murphy 13 punkti ja Kregor Hermeti arvele jäi 11 silma.

Kohtumine Pärnu Spordihallis algab täna kell 19.00.