Täna Hispaania kõrgliigas: Kullamäe koduklubi sõidab külla Zaragozale

Kristian Kullamäe vasakul
Kristian Kullamäe vasakul — FOTO: Surne Bilbao Basket Facebook

Hispaania korvpalli kõrgliigas saab alguse 8. mänguvoor. Ainsa eestlasena on täna õhtul väljakule tulemas Kristian Kullamäe, kelle koduklubi Bilbao Basket sõidab külla Basket Zaragoza meeskonnale.

24-aastase Kullamäe koduklubi on Hispaania kõrgliigas võitnud seitsmest seni peetud kohtumisest neli ning kaotanud kolm. Turniiritabelis jagatakse selle saldoga neljandat kuni kümnendat kohta. Punktide vahe annab tabelis Bilbaole hetkel Baskonia järel 9. koha.

Kui eurosarjas on alustatud võimsalt ning võidetud kolm esimest kohtumist, siis ACB liigas on viimases kahes kohtumises tunnistatud vastaste paremust.

Samas need kaks kaotust on tulnud vastavalt Barcelonale, kes on tõeline Euroopa tippmeeskond ning viimati Tenerifile, kellele jäädi alla alles lisaajal. 

Eestlase koduklubi tuleb tänasele mängule aga suure võidu pealt, kuna kolmapäeval võeti eurosarjas ülisuur 106:58 võit Šotimaa meeskonna Caledonia Gladiatorsi üle. Mis aga veel meeldivam - selles kohtumises oli 25 punktiga üleplatsimees Kristian Kullamäe. 

Vaata tänast kohtumist Bilbao Basketi ja Basket Zaragoza vahel alates kella 18.55-st telekanali Go3 Sport Openi vahendusel.

Standings provided by Sofascore