Reklaam sulgub sekundi pärast

Täna Hispaania kõrgliigas: Kullamäe koduklubi sõidab külla Palenciale, Kotsari ja Raieste oma Gironale

Sander Raieste ja Kristian Kullamäe (paremal)
Sander Raieste ja Kristian Kullamäe (paremal) — FOTO: Baskonia Facebook

Hispaania korvpalli kõrgliiga 16. mänguvooru kohtumises tulevad täna õhtul väljakule nii Kristian Kullamäe koduklubi Bilbao Basket, kui ka Maik-Kalev Kotsari ja Sander Raieste koduklubi Baskonia.

24-aastase Kullamäe koduklubi on Hispaania kõrgliigas võitnud sel hooajal kuus ja kaotanud üheksa kohtumist, mis annab turniiritabelis hetkel 14. koha. Tänane vastane Palencia on turniiritabeli viimane, kui siiani on 15 kohtumisest suudetud võita vaid üks.

Kullamäe on sel hooajal Hispaania kõrgliigas teinud kaasa kõigis kohtumistes (15) ning saanud 17,5 mänguminutiga kirja keskmiselt 9 punkti, 2,2 lauapalli ja 1,7 resultatiivset söötu.

27-aastase Maik-Kalev Kotsari ja 24-aastase Sander Raieste koduklubi Baskonia hoiab kaheksa võidu ja seitsme kaotusega tabelis 9. kohta. Tänane vastane Girona on seitsme võidu ja kaheksa kaotusega 14. kohal.

Kotsar, kes on sel hooajal ACB liigas vahele jätnud ühe kohtumise, on 14 mänguga saanud kirja keskmiselt 20 minutit, 7,6 punkti, 3,6 lauapalli ja 1,7 korvisöötu mängu kohta. Raieste on platsile pääsenud 13 kohtumises ning tema keskmised näitajad on Hispaania kõrgliigas 9 minutit, 1,4 punkti, 0,8 lauapalli ja 0,4 resultatiivset söötu mängu kohta.

Täna ajakava:

18.55 Palencia - Bilbao Basket / Go3 Sport 3

21.40 Girona - Baskonia / Go3 Sport 2