Tallinna Kalev vs TalTech – kes haarab veerandfinaalseerias eduseisu?

Korvpalli Meistriliigas peavad veerandfinaalseeria kolmanda kohtumise täna Tallinna Kalev ja TalTech/OPTIBET. Kolme võiduni peetav seeria on hetkel viigis 1-1.

Esimeses veerandfinaalkohtumises pakkusid meeskonnad tõelise põnevusetenduse, kus võitja selgitamiseks läks vaja lisaaega. Kalevlased suutsid mängu enda kasuks kallutda ja võtsid lõpuks 108:104 võidu.

Korduskohtumises pani TalTech aga kiirelt jõuvahekorrad paika, juhtides poolajaks 50:32 ja võttes lõpuks väga kindla 110:63 võidu.

TalTechi suurimaks korvikütiks on kahes esimeses mängus olnud Brandon Childress enam kui 19 punktiga mängu kohta. Kalevlaste poolelt on Michael Buchanan toonud 17,5 ja Oliver Metsalu 17 silma mängu kohta.

Seeria neljas kohtumine peetakse teisipäeval uuesti Nord Cramo Spordihoones ja viies vajadusel kolmapäeval TalTechi Spordihoones.

Tänases kohtumises pannakse pall Nord Cramo Spordihoones mängu kell 16:00.