Sügisel algaval hooajal juhendab TalTechi meeskonda taaskord Alar Varrak ja abitreeneri rollis jätkab Kris Killing

Foto: TalTech Basketball Facebook

TalTech/Optibeti korvpallimeeskond andis sotsiaalmeedia vahendusel teada, et meeskonna treeneritena jätkavad Alar Varrak ja Kris Killing.

„Suur hea meel on jätkata peatreenerina tööd TalTech/Optibet meeskonnas. Peale eelmist hooaega arutasime klubijuhtidega jätkamise tingimused läbi ja saime kokkuleppele. Edukas hooaeg ja väga hea treeningkeskkond aitasid kindlasti kaasa mu otsusele. Lisaks Paf League osaleme sellel aastal veel ENBL liigas.
Tuleb põnev korvpallihooaeg,” ütles Varrak.

Abitreener Kris Killing kommenteeris peale lepingu sõlmimist: ”Rõõmuga jätkan TalTechi korvpallimeeskonnas nagu varasematelgi aastatel. Vahetult enne uut hooaega sai edukalt joon alla tõmmatud ka kolm aastat kestnud Fiba Europe Coaching Certificate koolitusele, mis rikastas kogemustepagasit veelgi. Au on jätkata suurepäraselt toimivat koostööd peatreener Alar Varrakuga. Anname endast parima, et hooaeg tuleks vägev ja edukas!”

Nüüd kui treeneritepink on paika saanud, on aeg avalikustada meie meeskonna mängijad. Kes on lepingu sõlminud ja rassib trenni teha, sellest juba järgmisel nädalal!