Saku II liiga | Pikemale pausile minnakse Rapla Korvpallikooli dikteerimisel, KK Hito/BC Karjamaa kindlustas teist kohta

Saku II liiga läheb jõulupausile Rapla Korvpallikooli täiseduga, teisel kohal on KK Hito/BC Karjamaa, kolmas Audentese SK/Tallinna Ülikool/TSK, kirjutab basket.ee.

Edvard Trumm (Foto: Matti Kämära)

KK Hito/BC Karjamaa vs Tartu Ülikool/Septicum: 100:77

Turniiritabeli teine KK Hito/BC Karjamaa tegi Tartu Ülikooli noorte vastu „sotid“ selgeks tugeva esimese poolajaga, mis võideti 17 punktiga. Võimsa partii võitjate poolelt sai kirja KK Hitos legendi staatuses olev Edvard Trumm visates 27 punkti ja võttes maha 13 lauapalli, seda efektiivsusäitajaga 48. Edvardile assisteerisid Kert Kasemets 20 ja Veiko Simm 17 punktiga. Tartlaste resultatiivseim Hendrik Metsa 21 silmaga.

Rae Spordikool vs Keila Korvpallikool: 77:70

Kodumeeskond Rae näitas tugevasti hambaid, kuid see ei päästnud neid saamaks turniiritabelisse kümnes kaotus. Keila Korvpallikool võitis viimase veerandaja 16:10 ja kogu kohtumise 77:70. Võitjate resultatiivsem Kristen Kasemets 27 punkti ja 13 lauapalliga. Rae noortele tõi Rannar Tornius 24 punkti.

Haapsalu vs ROCK TARTU TERMINAL: 71:89

Tänu viletsale kolmandale veerandajale (9:28) kaotas Haapsalu teise kodumängu järjest. Kohtumine algas võrdsete mänguna, poolajaks juhtis 6 punktiga ROCK. Sellega Haapsalu jaks piirdus ja suur allajäämine kolmandal veerandajal kirjeldab ka lõppskoori. Võitjate edukaim oli seekord „ainult“ 25 punkti visanud vanameister Valmo Kriisa, Haapsalule tõi Madis Saarmets 18 silma.

KK Askus Jetoil vs SK Dünamo: 81:98

Turniiritabeli kaheksanda ja üheksanda meeskonna omavahelises kohtumises tõmbasid pikema kõrre külalised SK Dünamost. KK Askus Jetoilil oli mänguks ülesse antud 7 mängijat, kellest 5 olid platsil rohkem kui 33 minutit ja lausa 2 mängijat (Alari Hiis ja Risto Merimaa) kogu kohtumise. Võitjate ja ühtlasi ka kogu kohtumise resultatiivseim oli 31 punktiga Sten Egert Laub.

Rapla Korvpallikool vs Audentese SK/Tallinna Ülikool/TSK: 102:67

Eelmises voorus turniiritabeli teise meeskonna KK Hito/BC Karjamaa alistanud Rapla Korvpallikool jätkas võimast minekut ning võitis ka turniiritabeli kolmandat Audentese SK/Tallinna Ülikool/TSK-d, seda lausa 35 punktilise paremusega. Väga ühtlaselt tegutsenud Raplale tõid kahekohalise arvu punkte lausa 6 mängijat, kellest resultatiivseim oli 21 punktiga ka Paf Eesti-Läti Korvpalliliigas mehetegusi tegev Markus Ruubel. Audentese edukaim korvikütt oli samuti 21 silmaga Georg Oliver Metsaorg. Raplale oli see turniiritabelis 12-s järjestikune võit sellel hooajal.