Saku II liiga | Audentese SK/Tallinna Ülikool/TSK kinkis Rapla Korvpallikoolile hooaja esimese kaotuse

Markus Ruubel
Markus Ruubel — FOTO: Siim Solman

Saku II liigas on põhiturniiril meeskondadel pidada veel 2 mängu. 20. vooru keskses kohtumises kohtusid turniiritabeli kaks esimest Audentese SK/Tallinna Ülikool/TSK ja Rapla Korvpallikool. Võidupunkti võttis Audentes, kinkides Raplale hooaja esimese kaotuse, kirjutab basket.ee.

TALTECH BS/FENSTER/TSK vs KK Viimsi II: 79:81

KK Viimsi II meeskond võitis lisaajal TALTECH BS /FENSTER/TSK meeskonda. Suurepärase esituse tegi võitjate särgis Anton Zaporozets visates lausa 40 punkti, tema takistamisel tegid TalTechi mängijad lausa 16 viga. Kodumeeskonna resultatiivseim oli üle 42 minuti platsil viibinud Riho Sild 21 punktiga.

Keila Korvpallikool vs Rae Spordikool: 85:106

Arvestades võitlust play off koha eest sai Keila Korvpallikool valusa kaotuse Rae Spordikoolilt. Rae edukaim Marcus Neiland 31 punkti ja 12 lauapalliga. Kermo Sepik tõi Keilale 28 punkti. Keila Spordikool on 2 vooru enne põhiturniiri lõppu jagamas 8-9. kohta hiidlasete KK Askus/Jetoiliga, Rae Spordikool play offi ei pääse.

Tartu Ülikool/Septicum vs KK HITO/BS Karjamaa: 111:89

Tartu Ülikool/Septicum võitis kindlalt turniiritabeli neljandat KK HITO/BC Karjamaa meeskonda. Poolajaks oli vahe vaid 1 punkt Tartu Ülikooli kasuks, kuid teisel poolajal visati mõlemal veerandajal lausa 34 punkti ja nii saadigi turniiritabelisse hooaja kolmas võit. Tartlaste poolel viskas lausa 5 mängijat kahekohalise arvu punkte, neist edukaimana Fredrik Liiva 20 punktiga. Külaliste parim Edvard Trumm võimsa kaksikduubliga 32 punkti ja 15 lauapalliga.

Audentese SK/Tallinna Ülikool/TSK vs Rapla Korvpallikool 91:81

Rasmus Andre 33 punkti, 12 lauapalli ja 6 vaheltlõike toel sai Audentese SK/Tallinna Ülikool/TSK liidritelahingus jagu Rapla Korvpallikoolist, see oli muide Raplale alles esimeseks kaotuseks sellel hooajal (19 võidu kõrvale). Poolajaks oli Rapla veel eduseisus 41:37, kuid 10 punktiline paremus kolmandal veerandajal ja 4 punktiline viimasel kindlustas 91:81 võidu Audentesele. Rapla edukaim korvikütt Markus Ruubel 17 punktiga.

SK Tünamo vs KK Askus Jetoil: 85:58

Kahe play off koha eest võitleva meeskonna lahingus võttis võidu SK Tünamo, see oli Tünamo meestele hooaja 10. võiduks ja tõstis nad turniiritabelis jagama 5-7. kohta. SK Tünamo resultatiivseim Sten Egert Laub 18 punktiga, KK Askus/Jetoili poolelt tõid 12 punkti Karl-Peeter Kangur (lisaks 16 lauapalli) ja Roland Lilleõis.

Vooru parimad esitused:

Punktid: Anton Zaporozets (KK Viimsi II)- 40

Lauapallid: Karl-Peeter Kangur (KK Askus Jetoil)- 16

Korvisöödud: Fredrik Liiva (Tartu Ülikool/Septicum)- 12

NB! ROCK TARTU TERMINAL vs Haapsalu kohtumine toimub 15.03 algusega 19:00 Turu tn. spordihoones.