Saku II liiga | Algab jaht tiitlile

Rock Tartu mängumehed
Rock Tartu mängumehed — FOTO: Rock Tartu Facebook

Saku II liigas on põhiturniir lõppenud, selle nädalaga algavad veerandfinaalid. Final 4 toimub 14-15.04 Raplas Sadolini Spordihoones, kirjutab basket.ee.

Põhiturniiri esikoha hõivas teenitult Rapla Korvpallikool (21 võitu, 1 kaotus), kelle vastaseks play offis saab olema põhihooja kaheksas SK Tünamo. Põhihooaja viimases voorus kohtuti saatuse tahtel omavahel, võitjana väljus Rapla 84:66. Mängu resultatiivsem raplakas oli Jan Märten Ratas 24 punktiga.

Teisena lõpetas põhihooaja Audentese SK/Tallinna Ülikool/TSK, keda veerandfinaalis ootab TALTECH BS/FENSTER/TSK. Põhihooajal mängiti omavahel viiki 1:1, mõlemad meeskonnad võitsid oma kodus.

Kolmandas paaris on vastamine põhihooaja lõpus väga heasse vormi tõusnud (viimasest kuuest mängust viis võitnud) Haapsalu ja põhihooaja viimases mängus lausa 148 punkti visanud (võit vs Audentese SK/Tallinna Ülikool/TSK 148:91) Keila Korvpallikool.

Viimase veerandfinaalpaari moodustavad enda vahel põhihooaja neljas ja viies ehk ROCK TARTU TERMINAL ja KK HITO/BC KARJAMAA. Põhihooajal mängiti 1:1, Hito võitis kodus 75:57 ja kaotas võõrsil 50:86.