Saku I liiga nädala ülevaade: Favoriidid ei vääratanud, vooru põnevaimas mängus alistas Tamsalu meeskond Paide

KK Rae Kossu võistkond.
KK Rae Kossu võistkond — FOTO: KK Rae Koss Facebook

Saku I liiga 2. mänguvoorus favoriidid ei vääratanud, kui võidud said kirja Tere Kadrina Karud, Reinar Halliku Korvpallikool, Rae Koss/Hansaviimistlus, Tartu Ülikool/Estiko, Eesti Maaülikool/Evocon ning Tamsalu Los Toros/TALTECH.

Rapla KK NOBE vs Rae Koss/Hansaviimistlus

Raplas peetud kohtumises võttis kindla võidu võõrsil täiseduga jätkav Rae Koss/Hansaviimistlus, kes alistas Rapla KK NOBE meeskonna 97:71.

Rae Kossu meeskonna suurimad punktitoojad olid Mihkel Allorg 21, Kaspar Vuks 19, Joonas Šein 17 ja Rasmus Vuks 13 punktiga.

Rapla meeskonda vedasid Karmo Kilk 23 ning Joonas Kruusimägi 16 punktiga.

Audentese Spordigümnaasium vs Reinar Halliku Korvpallikool

Audentese Spordikeskus toimunud mängus otsustati mängu saatus esimesel veerandajal, mille Reinar Halliku Korvpallikool võitis 33:11. Kui teine ja neljas veerandaeg mängiti viiki, siis RHKK meeskonnal õnnestus ka kolmas veerandaeg numbritega 29:14 võita. Mängu lõppskoor 109:72 Reinar Halliku Korvpallikoolile.

RHKK meeskonna resultatiivseimad olid Illimar Raiend ja Roman Avdejev 17, Toomas Raadik 15 ning Erik Keedus 11 punktiga.

Audentese võistkonna poolt viskasid Sten-Markus Adamson 17, Roger Hermet 12 ning Kristo Rannaste 10 punkti.

Tere Kadrina Karud vs ROCK TARTU TERMINAL

Kui avavoorus sai Kadrina meeskond suure kaotuse EMÜ meeskonnalt, siis teises voorus tehti vigade parandus ning ROCK TARTU TERMINAL alistati numbritega 114:80.

Kadrina poolelt säras vanameister Kristo Saage 23 punktiga. Teda assisteerisid Anton Davydiuk 15 ning Lauri Mets ja Marcus Merimaa 14 punktiga.

Tartu meeskonda vedasid Valmo Kriisa 14, Erik Kaasik, Aivar Piir ja Kevin Sammalkivi kõik 12 ning Georg-Edward Piil 10 punktiga.

Haapsalu Herilased vs Tartu Ülikool/Estiko

Liiga uustulnuk Haapsalu võistkonnalt ei õnnestunud ka teises mänguvoorus võidupunkti kirja saada, kui koduväljakul tunnistati Tartu Ülikool/Estiko 89:77 paremust.

Haapsalu poolelt viskasid Mattias Rausberg 20, Julius Erik Kastein 15 ning Oskar Martin Kiviväli 14 punkti.

Tartu Ülikooli meeskonna poolelt tegi hiilgava partii Karl Gustav Jurtšenko, kes viskas 32 punkti ning võttis 13 lauapalli. Kaur Erik Suurorg lisas omalt poolt 10 punkti.

TSA Eurokomplekt vs Eesti Maaülikool/Evocon

Kahe mänguvooru vahel täienduse saanud TSA meeskond näitas koduväljakul möödunud hooaja finalistile hambaid, kuid lõppskooriks kujunes 76:72 Eesti Maaülikool/Evocon poolt vaadatuna.

TSA meeskonda vedasid Quinterian Latrell McConico 19, Hugo-Villem Hallop 18, Remi-Andero Rumm 13 ning Dmitry Svyatolutskiy 11 punktiga.

EMÜ meeskonna resultatiivseimad olid Joosep Russak 22, Markus Kikkatalo 11 ning Christofer Kalda 10 punktiga.

Paide Viking Window vs Tamsalu Los Toros/TALTECH

Vooru kõige põnevamas, kuid samas ka kõige madalama skooriga mängus alistas Tamsalu meeskond võõrsil Paide meeskonna 51:47.

Tamsalu meeskonna poolelt jõudis kahekohalise punktiskoorini Espen Mägi, kes viskas 14 punkti.

Paide poolt viskasid Saamuel Rõigas 14, Janar Aniste 13 ning Indrek Kajupank 11 punkti.