Saksamaa kõrgliigas nägi ebatavalist vahejuhtumit, kui üks korvpallur pidi platsilt lahkuma, et autos ära käia

Jonas Wohlfarth-Bottermann
Jonas Wohlfarth-Bottermann — FOTO: Scanpix

Saksamaa korvpalli kõrgliigas toimus Hamburg Towersi ja Bamberg Basketsi vahelises kohtumises ebatavaline vahejuhtum, kui üks korvpallur pidi mängust lahkuma, et enda auto juures ära käia.

Hamburgi mängumees Jonas Wohlfarth-Bottermann pidi eilses kohtumises teisel veerandajal väljakult lahkuma, et enda auto juurde joosta.

Mängija kaotas kohtumise käigus ühe oma kontaktläätsedest ega leidnud seda üles. Kuna asendusläätse polnud saalis kaasas, pidi 208 cm pikkune mängumees jope selga panema, vahetama jalanõud ning jooksma läbi vihma parklasse, et haarata eraldi pakk läätsesid, kirjutab Basketnews.com.

"Kahjuks oli see kadunud ning vahetuslääts oli karbist puudu". Aga õnneks oli mul autos varulääts olemas. Ma ütlesin, et ma pean ise minema, keegi teine ​​ei leia seda minu autost."

Wohlfarth-Bottermannil kulus umbes viis minutit, et oma läätse järel käia. 33-mängumees sai lõpuks 94:90 võidumängus kirja 10 punkti ja 4 lauapalli.

Sarnane juhtum leidis aset sel nädalal Euroliigas, kui Baskonia tagamees Markus Howard kaotas kohtumise ajal ühe oma kontaktläätsedest, kuid Maik-Kalev Kotsari ja Sander Raieste meeskonnakaaslane suutis selle kohe üles leida.