Reklaam sulgub sekundi pärast

Rapla leidis vigastatud Raylon Howardile asenduse Portugali hõbedameeskonnast

Malik Pope
Malik Pope — FOTO: Avis Utilitas Rapla Facebook

Avis Utilitas Rapla korvpallimeeskond annab teada, et on leidnud vigastatud Raylon Howardile asenduseks 2.06 cm pika Malik Pope.

"Täna saame välja hõigata värske ja kuuma uudise. Leidsime vigastatud Raylon Howardile asenduse Portugali hõbedameeskonnast, Lissaboni Sporting CP klubist. Rapla meeskonnaga on liitunud ameerlikane Malik Pope."

"Maliki tulekuga lisandub meeskonnale pikkust ja rohkem manööverdusruumi treeneritele, sest tegemist on väga universaalse mängumehega, kes võimeline mängima vähemalt kolmel erineval positsioonil. Enne Raplasse tulekut on ta saanud kogemusi NBA G League-st, Kreeka kõrgliigast, Saksamaalt ProA tasemel ja nüüd viimati Portugali tippliigast. Oma debüüdi punases Rapla särgis teeb Malik loodetavasti juba 17. oktoobril, kui mängime kodusaalis Läti ülikooli vastu."

Pikkus: 2.06
Sünniaasta: 1996

Jaak Karp: „Maliki karjäär ei ole seni kõige siledamat rada pidi liikunud. Liigad, kus ta mänginud on kinnitavad, et tegemist on talendika mängijaga ja me väga loodame, et Rapla on see koht, kus ta oma potentsiaali täies mahus realiseerida suudab. Vajasime meeskonda pikkust juurde, loodame, et sellel lisandus ka loodetust rohkem mitmekülgsust.“