Rapla korvpallimeeskonnaga liitus talendikas noor mängumees Indrek Sunelik

AVIS UTILITAS Rapla andis teada, et meeskonnaga liitub talendikas noor mängumees Indrek Sunelik (22). Klubi ja mängija omavaheline koostöö lepiti kokku järgmiseks kolmeks hooajaks.

Jaak Karp Suneliku värbamisest Raplasse: „Indrekust olime väga huvitatud juba eelmisel aastal, aga tookord võttis ta siiski kinni võimalusest välismaale minna. Ilmselgelt on tegemist äärmiselt perspektiivika mängijaga, kes loodetavasti panustab ühel päeval ka meeste rahvuskoondisesse. Meie omakorda soovime teda sel teel aidata ja pakkuda talle uue treeneriga Raplas maksimaalselt häid tingimusi arenguks mängija ja inimesena. Pikaajaline leping on kindlasti usalduse märk agendi ja mängija poolt Rapla klubisse.“

2 meetri pikkune tagamängija pallis möödunud hooajal Saksamaal Pro- B liigas kus esindas play offidesse jõudnud meeskonda EPG BASKETS KOBLENZ. Ta on kuulunud Eesti noortekoondistesse ning valitud ka rahvusmeeskonna kandidaatide sekka.  Viimati mängis ta Eestis 2020/2021 hooajal kuuludes Kalev Cramo ridadesse.