Reklaam sulgub sekundi pärast

Raadik ja Aniste jätkavad TalTechi korvpallimeeskonnas, liitusid ka kaks noormängijat

TalTech/Optibeti korvpallimeeskond teatas, et meeskonnas jätkavad kogenud ääremängija Toomas Raadik ja noor tagamängija Janar Aniste. Lisaks liitusid kaks noormängijat, Julius-Erik Kastein ja Sten Kaarel Kuimet.

Foto: TalTech Basketball Facebook

Tom on meie meeskonna raudvara. 32aastane jõuline ääremängija on oma karjääri jooksul Tallinna Tehnikaülikooli esindanud juba mitmeid aastaid .

„Eelmisel hooajal oli ta meeskonnas põhirotatsiooni mängija ja täitis suurt rolli. Ka sellel hooajal näen teda samas positsioonis,” kommenteeris peatreener.

Toomas Raadiku statistilised näitajad EST-LAT korvpalliliigas 2021/22 hooajal:
21.7 MIN : 8.4 PNK : 4.5 LP: 1.3 RS : 10.6 EF : 2.1 +/-

 

Viskav tagamängija esindab sellel hooajal nii esindusmeeskonda, kui ka Tamsalu Los Toros/TalTechi (esiliiga). Eelmisel hooajal oli ta seal üks võtmelülisid ja aitas võita meeskonnal hõbemedali. Lisaks jätkab 22aastane Janar õpinguid Tallinna Tehnikaülikoolis.

Janar Aniste statistilised näitajad EST-LAT korvpalliliigas 2021/22 hooajal:
5.0 MIN : 1.0 PNK : 1.9 LP: 0.5 RS : 2.0 EF : 5 +/-

 

TalTechi esindusmeeskonna ja esiliiga võistkonnaga liitusid kaks noormängijat, Julius-Erik ja Sten Kaarel. Lisaks TalTechi korvpallimeeskondade esindamisele alustavad nad sügisel õpinguid meie ülikoolis.

Mõlemad noormehed mängisid eelmisel hooajal esiliigas, 19-aastane Julius-Erik esindas SK Nord Aid/Cramot ja eile 19-aastaseks saanud Sten Kaarel kandis G4S Noorteliiga meeskonnasärki.