Pärnu Sadama korvpallimeeskond loputas ellujäämismängus Kalev/Cramot

Pärnu Sadam aIistas pooIfinaaIseeria koImandas kohtumises võõrsiI 91:70 BC Kalev/Cramo ning vähendas seeria kaotusseisu 1:2 peaIe.

Pärnu parimad oIid tänases võidumängus Alterique Gilbert  ja Ivo Van Tamm kumbki 18 punktiga. Viis koImepunktiviset tabanud Andris Misters toetas meeskonda 16 siImaga. Cramo resuItatiivseim oIi Kamari Murphy 13 punktiga. 

Statistika – vaata SIIT

ENNE KOHTUMIST:

Kalev/Cramo on saanud kaks järjestikust kindlat võitu. Avamäng võideti 76:52 ja korduskohtumine 99:84. Kamari Murphy viskas viimases mängus võitjate parimana, Kregor Hermet lisas 18, Martin Dorbek 13 punkti ja 8 lauapalli. Pärnu resultatiivsemad olid Mihkel Kirves 22 punkti ja 9 lauapalliga, Robert Valge 18 ning Siim-Markus Post 15 punkti ja 9 korvisööduga.

Kregor Hermet tõdes teisipäeval mängujärgses intervjuus Inspira telekanalile, et kohtumise murdepunktiks ja edu võtmeks oli see, et pärnakate minispurtide ajal ei kaotanud Kalevi mehed pead ja neil olid vastused olemas. Ta lisas, et Pärnu mäng oli võrreldes esimese kohtumisega märksa agressiivsem, kuid Kalevi trumbiks oli mitmekesine rünnak.

Esimese mängu vigastuse tõttu vahele jätnud Mihkel Kirves lausus omalt poolt, et otsustavaks sai Kalevi suur algedu: kuigi Pärnu vinnas end neile paaril puhul peaaegu järele, siis selleks kulus nii palju energiat, et väga ohtlikuks neil ikkagi enam saada ei õnnestunud.
„Selle algeduga nad kontrollisid kogu mängu,“ nentis Kirves.