Pärnu Sadam viigistas Rapla vastu seeria

Gert Kullamäe
Gert Kullamäe — FOTO: Pärnu Sadam Facebook

Eesti korvpalli meistriliiga veerandfinaalseerias pidasid täna oma teise kohtumise tiitlikaitsja Pärnu Sadam ning Avis Utilitas Rapla. Koduväljakul mänginud Pärnu suutis 83:71 võiduga seeria 1:1 peale viigistada.

Võitjate resultatiivseimad olid täna Mihkel Kirves 24 ja Ivo-Van Tamm 15 punktiga. Saimon Sutt toetas Pärnu meeskonda 13 silma ja 10 lauapalliga. Kaotajate parimatena tõid Tyler Cheese 20 ja Obrad Tomic 19 punkti. Kaksikduubliga sai Rapla poolelt hakkama Derrick Woods, kes viskas 11 silma ja võttis 16 lauapalli. Kogu statistika nähtav siit.

Mida lubas Johan Kärp oma sõpradele?…

Kolme võiduni peetava seeria järgmine kohtumine toimub reedel (21.04) Raplas.

ENNE KOHTUMIST:

Veerandfinaalseeria avakohtumises suutis Rapla koduväljakul välja tulla 18 punktilisest kaotusseisust ning võtta lisaajal magusa 95:93 võidu.

Võitjate parim oli esimeses mängus Kendall Stephens, kes viskas 24 punkti. Pärnu parimad olid eestlased Robert Valge 27 ja Mihkel Kirves 23 silmaga.