Reklaam sulgub sekundi pärast

Panathinaikos jahib tulevaks hooajaks järgmist suurt nime

Kostas Sloukas ja Tyler Dorsey (paremal)
Kostas Sloukas ja Tyler Dorsey (paremal) — FOTO: Scanpix

Kui eile andis Ateena Panathinaikose korvpalliklubi teada, et meeskonnaga liitus järgmiseks kolmeks hooajaks 27-aastane Argentina tagamängija Luca Vildoza, siis nüüd kirjutab Basketnews.com, et Kreeka suurklubil on järgmine kõlav nimi sihikul.

Panathinaikos sihib järgmiseks 27-aastast Tyler Dorseyt, pärast seda kui läbirääkimised ei õnnestunud eelmisel hooajal Belgardi Partizanis mänginud Kevin Punteriga, kes nüüdseks on liitunud FC Barcelonaga. Loe siit.

Pärast ebaõnnestunud läbirääkimisi Kevin Punteriga on Dorsey Panathinaikose nimekirjas peamiseks sihtmärgiks. Mängijal on lepingut Istanbuli Fenerbahcega jäänud veel kaks aastat, kuid väljaostmisvõimalus on olemas, kirjutab basketnews.com.

Endine Piraeuse Olympiakose mängija (Dorsey) saabus Türki hooaja keskel pärast NBA-s ja selle G-liigas mängimist. Euroliigas viskas ta eelmisel hooajal 13 mängus keskmiselt 9,0 punkti, võttis 1,5 lauapalli ja andis 1,5 korvisöötu.

Panathinaikosel on ees ootamas täielik koosseisu ümbertöötamine, kuna kõik eelmise hooaja meeskonna välismängijad peaksid organisatsioonist lahkuma, vahendab Georgios Kouvaris.

Pärast Ergin Atamani saabumist on Panathinaikos juba ametlikult sõlminud lepingud kolme mängijaga - Luca Vildoza, Kostas Antetokounmpo ja Dimitris Moraitis.