Maik-Kalev Kotsar
Maik-Kalev Kotsar — FOTO: Baskonia Facebook

Baskonia korvpalliklubi andis teada, et nende meeskonna ning Eesti korvpallikoondise keskmängija Maik-Kalev Kotsar sai isaks. Palju õnne!

Maik-Kalev Kotsari naine Veronica on sünnitanud poisslapse ning värske ilmakodanik sai nimeks Kilian Francis Kotsar.

Korvpalli Euroliigas jätkuvad täna õhtul veerandfinaalseeriad, kui oma kolmanda kohtumise peavad omavahel Real Madrid ja Baskonia ning AS Monaco ja Istanbuli Fenerbahce.

Kui AS Monaco ja Istanbuli Fenerbahce vahelises veerandfinaalseerias on seis 1:1, siis Maik-Kalev Kotsari ja Sander Raieste koduklubi Baskonia on enne täna õhtust kohtumist Real Madridi vastu selg vastu seina ehk 0:2 kaotusseisus.

Kui kolme võiduni peetavad seeriad järgmise kahe mänguga läbi ei saa, siis mängitakse otsustav viies kohtumine taas parema asetusega meeskonna koduväljakul ehk Monaco ja Reali kodus.