Reklaam sulgub sekundi pärast

Paf Eesti – Läti korvpalliliiga finaalturniir toimub 9. ja 10. aprillil Riias

Paf Eesti – Läti korvpalliliiga neljanda hooaja finaalturniir toimub nelja meeskonna osavõtul 9. ja 10. aprillil Riias, Arena Rigal. Poolfinaalmängud toimuvad laupäeval, 9. aprillil kell 16.00 ja kell 19.00. Pühapäeval, 10. aprillil kell 14.00 algab pronksikohtumine ning kell 17.00 finaalmäng.

Läti Korvpalliliidu liigade juhi Kristaps Janicenoksi sõnul on Arena Riga üks parimaid kohti korvpallifestivaliks. 

„Arena Riga on mõlema riigi suurim hall ning see on sobivaim koht korvpallifestivaliks. Läti ja Eesti parimate võistkondade osalemine tagab sportliku intriigi ning vägal heal tasemel korvpalli. Meie korraldajatena tagame aga selle, et pealtvaatajatel on huvi ka siis, kui pall mängus ei ole,“ sõnas Janicenoks.
 
Veerandfinaalidesse on taganud tänase seisuga koha seitse meeskonda – VEF Riga, BK Ventspils, BC Kalev/Cramo, TalTech/OPTIBET, KK Viimsi/Sportland, BK Ogre ning Pärnu Sadam. Kaheksandale kohale kandideerivad AVIS UTILITAS Rapla ning Tartu Ülikool Maks & Moorits. Põhiturniir lõpeb sel nädalal. 
 
2019. aasta aprillis toimunud Eesti – Läti korvpalliliiga esimese hooaja finaalturniiril Tallinnas krooniti meistriks BK Ventspils. Hooajal 2019/2020 jäi finaalturniir pandeemia tõttu ära. 
 
Möödunud aasta finaalturniiri toimus sarnaselt tänavusele aastale Riias ning siis krooniti meistriks BC Kalev/Cramo.