OTSUSTAV MÄNG! Pärnu Sadam vajab täna Kosovo klubi vastu kaheksapunktilist võitu

— FOTO: Pärnu Sadam Facebook

Pärnu Sadama korvpalliklubi võõrustab FIBA Europe Cupi kvalifikatsiooniturniiri, kus täna toimub otsustav mäng.

Avakohtumises (03.10) sai Eesti meeskond C-alagrupis valusa 62:69 kaotuse Islandi klubi Tindastolli käest. Pärnu parimad olid tolles kohtumises Isaiah Hart 15, Menno Dijkstra 14 ja Robert Valge 11 punktiga. Võitjate resultatiivseimad olid varem ka Eestis mänginud leedukas Adomas Drungilas 18 ja Sigtryggur Bjornsson 14 silmaga.

Eilses (04.10) kohtumises kaotas omakorda Islandi klubi Tindastoll Kosovo klubile BC Trepca 69:77. Võitjate parimad olid Mikaile Tmusic 21 ja Drilon Hajrizi 18 punktiga. Kaotajate resultatiivseimad olid Callum Lawson 17 ja Thorir Thorbjarnarson 16 silmaga. 

Ühtlasi tähendas eilne Tindastolli kaotus seda, et põhiturniirile pääseja selgub täna, kui omavahel kohtuvad Pärnu Sadam ja BC Trepca. Eesti meeskond vajab põhiturniirile pääsemiseks vähemalt 8-punktilist võitu. 

Hetkel on BC Trepca +- näitaja +8, Tindastollil peale eilset -1 ja Pärnul peale avakohtumist -7. Kui Pärnu suudab täna võita näiteks kaheksa punktiga, siis lõpetab Eesti meeskond +1-ga, Kosovo klubi +- näitaja jääks 0 ning Tindastolli oma enam ei muutuks ehk oleks -1. Pöidlad pihku ja täna Eesti meeskonnale kõik Pärnu Spordihalli kaasa elama.

Piletid kohtumisele leiab SIIT

Mäng on nähtav (algus 19.00) SIIT