Oliver Suurorg: Eesmärk on võidelda iga vastase vastu ja võitlusliku mänguga tuua publik saali

Oliver Suurorg
Oliver Suurorg — FOTO: KK Viimsi Facebook

Kes on Viimsi kapten number 22, Oliver Suurorg? Viimsi korvpalliklubi tegi natukene Oliveriga juttu, et aru saada mis on tema ootused, lootused, mis on eesmärgid ja kuidas ta ennast ise enne hooaja esimest mängu tunneb.

23-aastane ja 1.94 pikk tagamängija Oliver Suurorg on viimased hooajad mänginud Tartus, kuid kõikide Viimsi korvpalliklubi fännide rõõmuks naaseb nüüd kasvatajaklubisse. 23 aastaselt on Oliver üks vanemaid ja kogenumaid mängijaid, ning üritab väljakul teisi mängijaid aidata ja toetada nii palju kui võimalik.


Oliveri ootused hooajale on suured: “Ootan eelkõige kõikide mängijate arengut ja tasavägiseid mänge. Oleme noor meeskond, kus paljude mängijate rollid on muutunud ja kõik saavad ennast proovile panna uues olukorras.”

Küsisime Oliverilt ka millised on eesmärgid, mis eesmärgid on Ta seadnud endale isiklikult, millised meeskonnale: “Eesmärk on igal mängijal individuaalselt areneda nii treeningutel kui ka mängudel ning meeskondlik eesmärk on võidelda iga vastase vastu ja võitlusliku mänguga tuua publik saali meile kaasa elama.”

Autor/allikas: KK Viimsi Facebook