Õli tulle! Tartu Ülikool Maks & Moorits ei tulnud Rock Tartu Terminali palvele vastu

Foto: Tartu Ülikool Maks & Moorits Facebook

Tartu Ülikool Maks & Mooritsa korvpallimeeskond ei pidanud Rock Tartu põhjendusi kohtumise edasilükkamiseks piisavaks.

TÜ Maks & Moorits kirjutas Facebookis: “Tänasele planeeritud Kaamos karikavõistluste avaringi võõrsilmäng Rock Tartu Terminaliga jääb nende ühepoolsel otsusel ära. Vastased esitasid soovi mänguaega muuta väga hilja ja põhjusedki edasilükkamiseks olid nõrgemapoolsed. Me ei näinud võimalust mänguaja muutmiseks ja oma tihedas mängukalendris uue aja leidmiseks.
Jääme nüüd ootama alaliidu otsust edasise osas.”

Eile andis Rock Tartu Terminali korvpallimeeskond sotsiaalmeedias teda, et nende karikamäng Tartu Ülikool Maks & Mooritsaga jääb sel laupäeval ära.

Rock Tartu Terminali meeskond valmistus tõsiselt oma esimeseks kodumänguks, mis pidi olema karikamäng Tartu Ülikooli Maks & Mooritsa vastu. Selleks sai Rocki värvidesse pandud ka Turu tänava saal…

Paraku haigestus viimasel hetkel neli meie tiimi mängijat ning kaks jäävad sel laupäeval eemale matuste pärast. Niisuguse pooliku meeskonnaga pole võimalik nii olulist mängu minna mängima, seega tegime ülikooli meeskonnale palve meie kodumäng laupäeval edasi lükata. Loodame, et meie soov on mõistetav ning lähiajal saab selgeks, kas ja kuna on võimalik ära jäänud kohtumine meie kodusaalis pidada.
Püsige terved!