Reklaam sulgub sekundi pärast

Video: Suve keskel südameseiskumise üle elanud LeBron Jamesi poeg tegi NCAA-s debüüdi

Bronny James ja LeBron James paremal
Bronny James ja LeBron James paremal — FOTO: Scanpix

Selle aasta Juulikuu lõpus tõsise terviserikke üle elanud NBA superstaari LeBron Jamesi vanim poeg Bronny James tegi eile debüüdi NCAA-s oma koduklubi USC Trojansi särgis.

24. juulil tekkis Bronny Jamesil USC rajatistes harjutades südameseiskumine. Väidetavalt kukkus mängija väljakul kokku, peale mida viidi intensiivravi osakonda. 

The Athleticu Shams Charania sõnul kukkus Bronny väljakul kokku. Mängijat jälgis kohapealne meditsiinitöötaja ja ta viidi edasi haiglasse.

Jamesi perekonna ametlik avaldus pärast juhtunut:

"Bronny Jamesil tekkis eile (24. juulil) harjutamise ajal südameseiskumine. Meditsiinitöötajad said Bronnyle ravi ja toimetasid ta haiglasse. Ta on nüüd stabiilses seisundis ja ei ole enam intensiivraviosakonnas. Palume Jamesi perekonna suhtes austust ja privaatsust ning anname rohkem teada, kui on rohkem teavet."

"LeBron ja Savannah soovivad avalikult saata sügavaimat tänu ja tunnustust USC meditsiini- ja spordipersonalile nende uskumatu töö ja sportlaste ohutusele pühendumise eest."

Bronny Jamesi peetakse 2024. aasta NBA drafti potentsiaalseks esimese ringi valikuks.

19-aastane Bronny James sai eile oma debüütmängul pärast hirmutavat juhtumit 16 mänguminutiga kirja neli punkti, kolm lauapalli, kaks resultatiivset söötu, kaks vaheltlõiget ja ühe viskeblokeeringu. Jamesi koduklubi USC Trojans kaotas lõpuks kohtumise lisaajal 79:84 Long Beach State'ile.