Reklaam sulgub sekundi pärast

Video: Kerr Kriisa kõmmutas debüütmängus 20 punkti

Kerr Kriisa
Kerr Kriisa — FOTO: WVU Men's Basketball

Kerr Kriisa, kes pidi West Virginia Ülikooli eest vahele jätma esimesed üheksa põhihooaja kohtumist, tegi uue koduklubi eest läinud öösel NCAA-s debüüdi. Eestlase koduklubi sai 79:87 kaotuse Massachusetts Minutemeni käest.

Isiklikus plaanis tegi 22-aastane Eesti korvpallikoondise tagamängija vägeva debüüdi, kuna sai 36 mänguminutiga kirja 20 punkti (kahesed 0/1, kolmesed 6/15, vabavisked 2/4), 7 resultatiivset söötu ja 2 lauapalli. Quinn Slazinski toetas Virginia meeskonda samuti 20 silmaga. Võitjate resultatiivseim oli Josh Cohen 19 punktiga. Kogu statistika nähtav siit.

Kriisa stiilinäide:

ENNE KOHTUMIST:

West Virginia korvpalliklubi avaldus enne hooaja algust: "2023. aasta augusti lõpus sai Lääne-Virginia Ülikool teada, et Kerr Kriisa puhul on võimalik, et ta on saanud Arizona ülikoolis õppimise ajal lubamatuid hüvitisi. Lääne-Virginia tegi koostööd NCAA üliõpilassportlaste taastamise organisatsiooniga. Oma tegevuse tõttu peab jätma Kriisa vahele üheksa 2023–2024 põhihooaja mängu. Kriisa saab mängukeelu ajal jätkata meeskonnaga treenimist ja reisimist. Ta võtab vastutuse oma tegude eest Arizonas ja ootab põnevusega oma esimesi kohtumisi WVU eest."

Nüüd on eestlase koduklubi üheksa kohtumist ära pidanud ning Kriisa peaks järgmises mängus tegema kauaoodatud debüüdi. 

Kriisa koduklubi on hooaega alustanud nelja võidu ja viie kaotusega ning järgmises kohtumises minnakse 16. detsembril vastamisi Massachusettsi Ülikooliga. Just selles mängus peaks kauaoodatud debüüdi tegema ka Kerr.