Kerr Kriisa #25
Kerr Kriisa #25 — FOTO: Scanpix

Eesti korvpallikoondislaste Kerr Kriisa ja Henri Veesaare koduülikool Arizona Wildcats alistas Eesti aja järgi täna varahommikul toimund Pac-12 konverentsi turniiri poolfinaalis 78:59 Arizona State Sun Devili.

Kinniteibitud õlaga Kriisa sai võidumängus 28 mänguminutiga kirja 5 punkti, 7 resultatiivset söötu ja 3 lauapalli. Veesaar sai väljakule kohtumise viimaseks minutiks ning selle ajaga skoori teha ei jõudnud. Arizona resultatiivseimad olid leedukas Azuolas Tubelis 17 ning Cedric Henderson Jr. ja Oumar Ballo kumbki 14 silmaga. Kaotajate poolelt tõid parimatena Jamiya Neal ja Frankie Collins kumbki 11 punkti.

Kohtumise tipphetked:

Teises poolfinaalis võttis UCLA Bruins samuti kindla 75:56 võidu Oregon Ducksi üle.

Finaal Arizona ja UCLA vahel toimub pühapäeva (12.03) varahommikul ning seda mängu on võimalik vaadata alates kella 05.30-st telekanalilt TV3 Sport.

Enne poolfinaali:

Eestlaste koduülikool alistas veerandfinaalis Stanford Cardinalsi 95:84. Kriisa sai 29 mänguminutiga kirja ühe punkti (kolmepunktivisked 0/3, vabavisked 1/2), neli resultatiivset söötu ja kaks lauapalli. Kahjuks tegi Kerr esimese poolaja lõpus katet pannes viga enda õlale ning teisel poolajal mängis eestlane kinni teibitud õlaga. Veesaar mänguaega ei teeninud.

Wildcatsi vastane poolfinaalis alistas oma veerandfinaalis 77:72 USC Trojansi meeskonna.

Eestlaste koduklubil on hea võimalus võtta revanš põhihooaja lõpus saadud viimase sekundi viskest saadud kaotusele. Vaata SIIT