Reklaam sulgub sekundi pärast

Algas Ameerika Ühendriikide üliõpilasliiga ehk NCAA uus hooaeg

NCAA (National Collegiate Athletic Association) uus hooaeg algas juba sel nädalal ning sel aastal osaleb liigas suur osa Baltikumi mängijaid - 27 leedukat, 6 lätlast ja 6 eestlast.

Foto: Arizona Basketball Twitter

Sel hooajal saavad Eesti korvpallifännid vaadata tulevikulootuste tegevusi Ameerikas, sest tänavu mängib liigas 6 eestlast – Henri Veesaar (Arizona), Kerr Kriisa (Arizona), Leemet Böckler ? (St. Marys), Carlos Jürgens (Oral Roberts), Markus Ilver (Wisconsin) ja Johannes Kirsipuu (Central Arkansas).

 

Selle aasta tiitlikaitsjaks on Kansas University, kes alistas ajaloolises finaalis North Carolina meeskonna 72:69. Enim tiitleid on NCAAs võitnud UCLA, kellel järgneb kaheksaga Kentucky, kuuega North Carolina ja Duke ning Indiana viiega.

 

12. novembril kell 2.00 on võimalik TV3 Sport 2 ja Go3 vahendusel vaadata Vilanova ja Temple Universities vahelist mängu. Sel hooajal saavad korvpallifännid nautida NCAA meeste korvpalli ja March Madnessi ehk „märtsihulluse“ otseülekandeid TV3 Sport kanalite ja ka järgmise põlvkonna teleteenuse Go3 vahendusel.